דיאנה ויסמן ניצחה ב-200 מטר באליפות ישראל, אליסון פליקס פיזרה אבק כוכבים

אחרי ששברה את השיא הישראלי המיתולוגי ב-100 מטר, האצנית בת ה-19 ניצחה במקצה נוסף כשהיא מקדימה את אולגה לנסקי. פליקס, האצנית האמריקאית המעוטרת, השתתפה במירוץ שליחים לצד שלוש אמריקאיות נוספות במטרה להעלות את הרף של הישראליות

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דיאנה ויסמן. ניצחון נוסף לכוכבת האליפות
דיאנה ויסמן. ניצחון נוסף לכוכבת האליפותצילום: ניר קידר
איתמר קציר
איתמר קציר

אליסון פליקס היתה השם הגדול שהיה אמור למשוך את הקהל לאליפות ישראל באתלטיקה, אבל גם אם משכה את הקהל, הוא לא זכה לראות אותה במקצה העיקרי שלשמו באה להתחרות. האצנית האמריקאית הוותיקה והמעוטרת ויתרה על המקצה ל-200 מטר בשל תשישות, לאחר שנחתה בארץ בשעת לילה מאוחרת.

בהיעדרה, כוכבת האליפות החד משמעית היא דיאנה ויסמן, שאחרי ששברה אתמול את השיא המיתולוגי של אסתר רוט שחמרוב ב-100 מטר, הערב ניצחה במקצה ה-200 מטר עם 23.78 שניות, מקדימה את קנדל לואיס האמריקאית ואת אולגה לנסקי.

המקצה שאליו פליקס כן התייצבה היה מירוץ השליחות ל-4x100. פליקס התחרתה ביחד עם רביעייה שהורכבה משלוש אמריקאיות וישראלית אחת, והתחרתה מול הרביעייה הישראלית, שקיוותה כי הקצב האמריקאי ימשוך אותה למעלה ויעזור לה לקבוע את הקריטריון שעשוי להספיק לאליפות אליפות אירופה. לשם כך, היתה הרביעיה צריכה לשבור את השיא הישראלי שעומד על 45.52 שניות. פליקס היתה הרצה השנייה בצוות האמריקאי-ישראלי, והיתה כמובן רמה אחת מעל כולן.

רביעיית הבוגרות הישראלית עצרה את השעון על 45.79, סיימה שנייה, ולא עמדה בזמן הרצוי.

אמרי פרסיאדו, שהפסיד אמש במפתיע את תוארו בריצת ה-100 מטרים, ניצח היום במקצה ל-200 מ׳ עם 21.27 שניות. הוא הקדים את אלוף ישראל ב-400 מטר, דונלד סנפורד, שעצר את השעון על 21.32 ש׳.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ