איתמר קציר
איתמר קציר

הישג נהדר למורן סמואל: החותרת הפראלימפית הישראלית זכתה במדליית הכסף ב-2,000 מטרים באליפות העולם הנערכת בבולגריה. למעשה, סמואל שמרה על הישגה מאליפות העולם בשנה שעברה, אלא שהפעם היא עושה זאת ארבעה חודשים בלבד לאחר שילדה את בתה השנייה.

סמואל קבעה זמן של 11:02.06 דקות, מה שהספיק לה כדי לתפוס את המקום השני. בריגיט סקארסטין הנורווגית סיימה במקום הראשון עם זמן של 10:13.64 דקות. למקום השלישי הגיעה האלי סמית' האמריקאית, עם 11:17.56 דקות.

"להגיע לגמר אליפות העולם ארבעה חודשים אחרי לידה ועוד לזכות במדליה - זה משהו שיכולתי רק לדמיין ולחלום עליו. להגיע לרגע הזה זה מדהים. זה הזמן להגיד תודה - תודה למשפחות שלנו, לכל מי שהגיע לפה לתמוך, ללימור (בת זוגה - א"ק), שבלעדיה ובלי האמונה שלה זה לא היה קורה. לפאולה המאמנת שלי שאיפשרה לי להיכנס להריון, ללדת ולחזור ולזכות במדליה - לא עושים דברים כאלה לבד. בארץ אנחנו אמנם חותרים על הירקון הקטן במרכז דניאל לחתירה ואז מגיעים לאירועים כאלה ענקיים - אבל כנראה שגם מהירקון אפשר להוציא אלופים".

סמואל כבר זכתה בעבר באליפות העולם, במקצה ל-1,000 מטר, וכאמור, בשנה שעברה הוכתרה לסגנית אלופת העולם ב-2,000 מטר. בנוסף, היא מדליסטית הארד מהמשחקים האולימפיים בריו 2016, גם כן במקצה ל-1,000 מטר.

כתבות מומלצות

עוברת אורח ליד מתקן למסכות נגד קורונה ב הרצליה

A woman walks past a stack of used and discarded surgical masks hanging allong a fence in Israel's Mediterranean coastal city of Herzliya on January 3, 2022. (Photo by JACK GUEZ / AFP)

מסכה מסכות
קורונה
הקורונה
וירוס
נגיף
מגיפה
מגיפת
מגפה
מגפת
מחלה
בריאות 
עולמית
corona
coronavirus disease 2019
coronavirus disease 2020

קוביד
COVID 19
COVID-19

מיליון כניסות בשבוע: ההצלחה המפתיעה של אתר נתוני הקורונה של משרד הבריאות

נעה אילן, "דואט", 2020

צפיתי, האזנתי, התקרבתי, צילמתי, עליתי וירדתי 4 קומות. לא הבנתי

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ