אליפות אירופה באקרובטיקה: מדליית ארד לבוגרות ועוד 11 מדליות לנוער לישראל

שלשת הבנות הישראלית זכתה היום במדליית ארד בתרגיל הבלאנס, בעוד רביעיית הנערים, צמד הנערות ושלשת הנערות זכו במדליות זהב לנוער. בסך הכל, ישראל יוצאת עם שמונה מדליות זהב לנוער מהאליפות שנערכה בחולון

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אור ערמוני, ירין עובדיה וצליל הורביץ בפעולה. 11 מדליות לישראל
אור ערמוני, ירין עובדיה וצליל הורביץ בפעולה. 11 מדליות לישראלצילום: ניר קידר
איתמר קציר
איתמר קציר

אליפות אירופה באקרובטיקה שנערכה בחולון נחתמה הערב עם שתי מדליות למתחרים והמתחרות הישראלים באליפות לבוגרים, ועוד שתי מדליות למתחרות והמתחרים בגילי הנוער. בסך הכל, מסיימת ישראל את האליפות עם 11 מדליות נוער, בהן שמונה מזהב, ואחת לבוגרות מארד.

במדליה לבוגרות זכתה השלשה הישראלית אור ערמוני, ירין עובדיה וצליל הורביץ מהפועל חולון, עם ציון של 28.370 נק׳ בתרגיל הבלאנס. זוג הבנות אלמוג גרין ומעיין זוננשטיין ממכבי דן זכו במדליית הזהב בתרגיל הבלאנס לנוער, עם ציון של 28.950 נקודות, והוכרתו כאלופות אירופה בכל שלוש הקטגוריות האפשריות - בלאנס, תרגיל דינמי וקרב-רב.

שלשת הבנות של הפועל חולון - משי הורביץ, ניקול אלייניק וענבל זיתוני, זכתה בזהב בתרגיל הבלאנס לנוער עם ציון של 28.800 נק׳. זאת, לאחר שאמש זכתה השלשה בתואר אלופת אירופה בקרב-רב. את הורביץ, אלייניק וזיתוני מאמנת שירן וקנין, המובילה גם את השלשה הבוגרת שזכתה בארד.

רביעיית הבנים של הפועל חולון - אדם נודל, נבו גברא, תומר אופיר ויוראי קליימן, אלופי אירופה לנוער בקרב-רב ובתרגיל הבלאנס, זכו היום במדליית הכסף בגמר התרגיל הדינאמי עם 27.920 נק׳.

"איגוד ההתעמלות מסכם היום את אליפות אירופה באקרובטיקה לדרגות הצעירים ולדרגות ג'וניור וסניור, ויש מקום רב לשמחה וגאווה", נכתב בהודעת האיגוד, "מהבחינה המקצועית, אנו מאושרים על ההישגים הרבים של המשלחת הישראלית אשר צבעה את הפודיום בצבעי כחול לבן פעמים רבות. אמנם בתחרות זו היה לישראל צוות סניור אחד בלבד, אך לאור ריבוי המדליות בדרגת הג'וניור אנו מאמינים באופק המבטיח של הענף".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ