רפאל נדאל נלחץ בסיבוב השני באוסטרליה ולא בגלל היריב. זה נגמר בחיוך ונשיקה

המדורג ראשון בעולם חלף די בקלות על פני פדריקו דלבוניס אבל פחד כשכדור שלו פגע במביאת הכדורים. זה נגמר בחיוכים ונשיקה על הלחי והעפלה לשלב הבא. גם ניק קיריוס העפיל לסיבוב השלישי

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רפאל נדאל. העפיל לסיבוב השלישי
רפאל נדאל. העפיל לסיבוב השלישיצילום: Dita Alangkara/אי־פי
איתמר קציר
איתמר קציר

רפאל נדאל נהנה היום על המגרש. המדורג ראשון בעולם ניצח תוך שעתיים וחצי את פדריקו דלבוניס (76), שאמנם גרר אותו לשובר שוויון במערכה השנייה אבל לא היווה איום אמיתי. נדאל ניצח 3:6, 6:7, 1:6, כשאת נקודת המשחק הראשונה שלו הוא מחמיץ עם פור-הנד בקפיצה - חיקוי של יריבו המר ניק קיריוס - שהלך לרשת. מיד לאחר מכן כבר סגר עניין.

הרגע שייזכרו מהמשחק הזה בכלל מערב את נערת הכדורים. כדור שנדאל חבט פגע בראשה, והוא נלחץ ואת לבדוק לשלומה. זה נגמר בחיוכים, חיבוק, נשיקה על הלחי, ועוד בדיקה בסוף המשחק שהיא בסדר. הוא גם נתן לה את מגיני הזיעה שלו. ״זה היה רגע מפחיד, אחד המפחידים שהיו לי, כי הכדור הלך ישר לראש״, אמר לאחר מכן.

אפרופו קיריוס, מתי בפעם האחרונה ראיתם אותו מספק משחק יציב לגמרי בגראנד סלאם? במשך שתי מערכות וחצי, נדמה היה שזו עומדת להיות הפעם הראשונה מזה. באמצע חזר הילד הרע של עולם הטניס לסורו, ובעיקר איבד ריכוז במערכה השלישית מול ז׳יל סימון (61), אבל ידע לחזור לעצמו.

כן, גם מול ז׳יל סימון (61) סיפק האוסטרלי מהמקום ה-26 בעולם חבטות
משוגעות, טווינרים (בין הרגליים) כשצריך וגם כשלא, ופה ושם התפרצויות זעם
כלפי האוויר. חלקן עלו לו ביוקר, אבל בסוף הוא הצליח לצאת עם 2:6, 4:6,
7:5, 5:7 ומקום בסיבוב השלישי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ