שיא ישראלי חדש: נעמה ברנשטיין עברה 4.25 מטרים בקפיצה במוט

הקופצת הישראלית שיפרה את שיאה של מיכל טוקר, שנקבע לפני שבוע וחצי בלבד, ב-14 ס"מ. "אתמול היתה לי האפשרות ללכת לראות את שיא העולם נשבר, אבל החלטתי לעשות היסטוריה בעצמי", אמרה ברנשטיין

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נעמה ברנשטיין. שיפרה ב-14 ס"מ את השיא הישראלי
נעמה ברנשטיין. שיפרה ב-14 ס"מ את השיא הישראליצילום: אילן אסייג
איתמר קציר
איתמר קציר

שבוע וחצי בלבד אחרי שמיכל טוקר קבעה שיא ישראל חדש בקפיצה במוט, ששיפר בסנטימטר אחד את שיאה הקודם, נעמה ברנשטיין בת ה-26 מאגודת אתלטי הנגב ניפצה אותו היום (ראשון) ב-14 ס"מ בתחרות בפולין - הנערכת במקביל לתחרות שבה קבע ארמונד דופלאנטיס את שיא העולם אתמול. ברנשטיין קפצה לגובה של 4.25 מטרים, המהווה גם שיפור של 20 ס"מ לשיאה האישי.

"אתמול היתה לי ההזדמנות ללכת ולצפות בארמנד דופלנטיס עושה היסטוריה, אבל בחרתי להישאר ולעשות היסטוריה קטנה בעצמי", סיפרה ברנשטיין, "אני מאוד מתרגשת כרגע, אני שמחה וגאה לשבור את השיא הישראלי, זאת תחושה מתוקה לשבור את השיא וסביר להניח שהחיוך לא ירד מהפנים שלי בקרוב. אמשיך לעבוד קשה ואני מקווה שיראו את זה בתוצאות".

מאמנה של ברנשטיין, קוסטנטין סמיונוב, אמר: "אני גאה בנעמה, התוצאה הזאת מגיעה לה, בעבודה קשה מגיעים להישגים. נעמה עובדת קשה על מנת להשתפר כל הזמן, אין לי ספק שעם עבודה קשה התוצאות ימשיכו להגיע".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ