ספורט הארץ

התפשטות נגיף הקורונה ממשיכה להשפיע על אירועי הספורט העולמיים, והיום (שישי) דווח ברחבי העולם על שלושה אירועים גדולים נוספים שיידחו עקב המצב. תחרות האופניים השנייה בחשיבותה בעולם, הג'ירו ד'איטליה, שהיתה אמורה להיפתח בחודש מאי, נדחתה למועד לא ידוע, כך הודיעו היום מארגני התחרות. עוד הוסיפו המארגנים כי מועד חדש לא ייקבע לפני ה-3 באפריל.

קבוצת האופניים הישראלית, סטארט אפ ניישן, המשתתפת בטור פאריס-ניס הנערך בימים אלו, והיתה אחת האחרונות שהמשיכו להתחרות למרות התפשטות הנגיף, הודיעה על הפסקת הפעילות לאחר שסיימה את הופעתה בקטע השישי. בתוך כך, כל תחרויות האופניים בצרפת הופסקו עד להודעה חדשה.

במקביל, הודיע ראש עיריית בוסטון, מרטי וולש, כי לראשונה ב-124 שנות מרתון בוסטון, יידחה האירוע, ויתקיים ב-14 בספטמבר. התחרות היתה אמורה להתקיים ב-20 באפריל, אך מארגניה הגיעו למסקנה כי לא ניתן יהיה לקיימה.

גם טורניר המאסטרס בגולף, טורניר המייג'ור הראשון של העונה נדחה, ומועד חדש טרם נקבע. הטורניר היה אמור להתקיים באוגוסטה, ג'ורג'יה, בין ה-9 ל-12 באפריל. מפגש הראגבי בין וויילס לסקוטלנד במסגרת גביע שש האומות נדחה אף הוא.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ