"איזה אידיוט": בעלה ניתק בטעות את כבל החשמל וגרם לה להפסיד בטריאתלון

מירנדה קארפרי התחרתה מביתה בתחרות אשת ברזל וירטואלית והיתה במקום השני. בעלה רצה לעודד אותה אך מעד וניתק בטעות את כבל החשמל בזמן מירוץ האופניים. "טעות שלי", התנצל בסיום

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"טעות שלי", הסביר הבעל בסיום
"טעות שלי", הסביר הבעל בסיום
ספורט הארץ

הניסיון להמשיך את החיים בזמן הסגר בבית עם בני המשפחה אינו פשוט, לעיתים הוא יכול ממש לעשות נזק. למירנדה קארפרי התברר שהוא גם יכול לגרום להפסד בתחרות, גם אם בצורה די חיננית. הטריאתלטית האוסטרלית הפסידה במירוץ וירטואלי אחרי שבעלה מעד וניתק את כבל החשמל מהאופניים החכמים שלה.

קארפרי, אלופת העולם לשעבר בטריאתלון, התחרתה בתחרות אשת ברזל וירטואלית מביתה בקולוראדו. היא היתה במקום השני במירוץ שהועבר בשידור ישיר בפייסבוק, ואז קרה האסון. בעלה, טים אודונל, גם הוא טריאתלט, נכנס לחדר, מעד על כבל החשמל וניתק אותה מהמירוץ. למרות שהיא איבדה את מיקומה, קארפרי המשיכה במירוץ ופידלה 55 מיילים נוספים.

בסיום המירוץ, הסבירו השניים את ההתרחשות. טים החזיק שלט "טעות שלי" וקארפרי סיפרה בשיחת וידאו עם שדרי התחרות מה קרה. "הוא החליט להביא את הגביעים שלי הנה כדי לתת לי מוטיבציה ובזמן שהוא הסתובב איתם והלך אחורה, הוא בעט החוצה את התקע", אמרה הרוכבת בת ה-39, "איזה אידיוט".

הספורטאית שזכתה שלוש פעמים בתואר "אשת הברזל" ניסתה לראות את הצד המצחיק בסיפור אבל הודתה בסטורי באינסטגרם שלה שהיא "התבאסה מאוד". קארפרי לא מתכוונת להחזיר לבעלה. "טים מתחרה בסוף השבוע הבא ואני לא הולכת להוציא לו את הכבל מהחשמל", היא כתבה. המירוץ עצמו הסתיים בניצחון של ג'וסלין מקולי האמריקאית כשאנג'לה ניית' וג'יני סימור הקנדיות מסיימות במקומות השני והשלישי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ