רוצים לקבל טיפ לשיפור המשחק מרוג'ר פדרר? השתתפו באתגר הטניס שלו

שיאן תארי הגראנד סלאם העלה אתגר טניס בטוויטר והגיב לגולשים שצילמו עצמם מבצעים אותו. "אל תישען אחורה, תחזק את המפרק", הוא כתב לאחד מהם

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רוג'ר פדרר. מתכונן לקריירת האימון?
רוג'ר פדרר. מתכונן לקריירת האימון?צילום: Andy Brownbill/אי־פי
ספורט הארץ

תקופת הסגר לא נחשבת כתקופה בה ניתן לשפר את היכולות הספורטיביות שלנו, אך יש מי שהתגייס כדי לסייע לעוקביו לשפר את משחק הטניס שלהם. רוג'ר פדרר, שנחשב בעיני רבים לשחקן הטניס הגדול ביותר בכל הזמנים, מקיים מאז אתמול (שלישי) מעין קייטנת טניס וירטואלית.

פדרר פרסם בטוויטר סרטון שלו הוא קרא "תרגיל סולו מועיל", בו הוא מציע כיצד לשפר את אחיזת המחבט. אבל הוא לקח את ההצעה צעד קדימה - הוא עודד את עוקביו לשלוח לו סרטונים שלהם מבצעים את התרגיל והגיב לחלקם עם טיפים לשיפור. שיאן תארי הגראנד סלאם צילם את עצמו לבוש כולו בלבן - אולי במחווה לטורניר ווימבלדון שבוטל בשבוע שעבר - וחבוש כובע קש בעוד הוא חובט כדור טניס ממרחק קרוב לקיר. אחרי כמה שעות הסרטון זכה ליותר ממיליון צפיות ואלפי תגובות.

"אל תישען אחורה, תחזק את המפרק", הוא כתב לאחד העוקבים והוסיף: "תמשיך בעבודה הטובה". למעריץ אחר שצילם את עצמו מבצע את התרגיל כשכלב ישן לרגליו הוא כתב: "אני אוהב את הביטחון שלך בכך שהכדור לא ייפול על הכלב". אחרים זכו למחמאות ועידוד כמו "עבודה טובה" או "כל הכבוד על המאמץ".

פדרר שמתאושש מניתוח קיווה לחזור אל עונת הטניס אך התפרצות הקורונה קצת הרסה לו את התוכניות. בשנים האחרונות יש לא מעט שמועות לגבי פרישה שלו ממשחק פעיל, ייתכן שהוא כבר מכין את עצמו לשלב הבא בקריירה - אימון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ