הגיעו להסכמה: גור שטיינברג יישאר בתפקידו כמאמן נבחרת הגלישה

אחרי סאגה מתוקשרת ושימוע לפני פיטורים, המאמן והאיגוד הצליחו לסכם על הישארותו של שטיינברג בתפקיד. האיגוד ריכך את המסמך בקשר להתטאויותיו של המאמן עליו נדרש שטיינברג לחתום

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גור שטיינברג. הגיע לעמק השווה עם האיגוד
גור שטיינברג. דרש מהאיגוד לפתוח מחדש את המאבק על הכרטיס צילום: איגוד השייט
איתמר קציר
איתמר קציר

גור שטיינברג ואיגוד השיט כבר היו בדרך לפיצוץ, אבל הצליחו לסובב את הסירה - או אולי את גלשן הרוח. מאמן נבחרת הגלישה לגברים יישאר בתפקידו כמאמן הלאומי, לאחר שאיגוד השיט ריכך את המסמך שעליו נדרש המאמן לחתום כדי לא להיות מפוטר. במהלך השימוע הסכים שטיינברג להתחייב כי לא יתראיין יותר בתקשורת, ובמיוחד על נושאים שלא בתחום סמכותו, אך סירב לחתום על מסמך שניסח האיגוד ובו נשמרת לאיגוד האפשרות לפטר אותו ללא פיצויים אם יעבור על תנאי החוזה.

בהודעה שכתבה מנכ"לית האיגוד סמדר פינטוב לעובדים ואנשי הצוות נכתב: "לפני יומיים, בתאריך 12.4, קיבל גור את החלטת הנהלת האיגוד בדבר המשך העסקתו... כפוף להתחייבותו לכבד ולעמוד בסעיפי הסכם העסקתו על כל המשתמע מכך. הבוקר הודיע גור כי הוא שמח על על החלטת האיגוד ומקבל אותה. הנהלת האיגוד שמחה על כך".

כזכור, שטיינברג עמד בפני שימוע לקראת פיטורים לאחר שורת ראיונות, בהם ל"ספורט הארץ", בהם ביקר את איגוד השיט על טיפולו בפרשת הרומן בין הגולשת קטי ספיצ'וקב למאמן הלאומי, פייר לוקה הצרפתי. שטיינברג אמר כי לדעתו איגוד השיט היה צריך לאפס את הניקוד האולימפי, ולאחר אליפות העולם האחרונה תמך במועמדותה של נוי דריהן לייצוג ישראל במשחקים האולימפיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ