שחקני טניס חובבים מחו נגד הגבלות משרד הבריאות. האיגוד לא תמך

עשרות שחקנים הפגינו בתל אביב נגד החלטת משרד הבריאות שלא לאפשר אימונים בקבוצות בענף הטניס וטענו כי זה יוביל לקריסת מועדונים. באיגוד לא תמכו בה, לטענתם, מכיוון ש"בתוך ימים יאושרו הקלות נוספות"

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משחק טניס בישראל
משחק טניס בישראלצילום: ניר קידר
איתמר קציר
איתמר קציר

עשרות שחקני טניס התקבצו היום (חמישי) בכיכר רבין בתל אביב כדי להפגין נגד החלטת משרד הבריאות שלא לאפשר לשחקני טניס חובבים לחזור לאימונים בקבוצות אלא רק בהגבלה של עד שניים במגרש, בניגוד לענפי כדור אחרים שם ההגבלה היא לעשרה אנשים.

המפגינים טוענים לאפליה של הענף, ומזהירים כי כל שההחלטה תישאר על כנה - היא תפגע קשות במועדונים ועלולה לאיים על קיומם בעתיד. עם זאת, משרד הבריאות צפוי להקל בהגבלות, גם בענף הטניס, כבר בימים הקרובים ולאפשר אימונים בקבוצות קבועות של עד עשרה אנשים תוך שמירת מרחק, כמו גם הימצאות של עד ארבעה שחקנים על המגרש עצמו.

איגוד הטניס לא שותף להפגנה, ומסר כי בקרוב דרישותיו ייענו על ידי ראשי משרד הבריאות. "מבחינת התוצאה בקשותינו נענו, ובתוך מספר ימים יאושרו הקלות נוספות, שירחיבו את מסגרות ונפח הפעילות", נמסר מהאיגוד, "לכן לא מצאנו צורך לגרור את הענף לצעדים קיצוניים מיותרים. רעיון ההפגנה הוא פרי יוזמה פרטית של בעל מועדון טניס פרטי ומן הסתם לא אושרה על ידי מוסדות האיגוד. אנו מבינים את מצוקתם הכלכלית של המועדונים ואנו פועלים ללא הרף לסייע להם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ