"אני לא רואה סיבה להתאמן עכשיו": רוג'ר פדרר לא מתגעגע לטניס

הטניסאי שמחזיק במספר הרב ביותר של תארי גראנד סלאם אמר שהוא לא מתאמן בתקופת הקורונה למרות שהוא כשיר פיזית. "כשנתקרב לחזרה לתחרויות, המוטיבציה שלי תתגבר", אמר השווייצי בריאיון

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רוג'ר פדרר. לא רואה סיבה להתאמן
רוג'ר פדרר. לא רואה סיבה להתאמןצילום: Martin Meissner / AP
ספורט הארץ

סבב הטניס העולמי מושבת בגלל התפרצות וירוס הקורונה, אין תחרויות והחזרה גם לא נראית באופק. ייתכן שיש שחקנים שמנצלים את הזמן כדי להתאמן ולהשתפר, אך אחד מגדולי השחקנים בכל הזמנים טוען שקשה לו להתאמן בלי מטרה. המדורג רביעי בעולם, רוג'ר פדרר, עצר כרגע את כל פעילות הטניס שלו. אמנם הוא כבר התאושש מהפציעה בברך שהשביתה אותו אחרי אליפות אוסטרליה אבל הוא עדיין לא רואה סיבה לחזור לאימונים ומאמין שיקחח זמן רב עד שהטניס התחרותי ישוב.

בשיחה עם גוסטאבו קוורטן, פדרר הסביר שהוא מבלה זמן איכות עם משפחתו. "מאז שעברתי ניתוח ב-2016, לא ביליתי חמישה שבועות רצופים בבית. זה היה זמן נהדר לכל המשפחה. לפעמים אנחנו משתגעים להיות כל כך הרבה זמן יחד בבית אבל זה נורמלי".

בכל הנוגע לטניס, פדרר טוען שהוא בכלל לא מתגעגע למשחק אבל כשהתחרויות ישובו, הוא מבטיח שהמוטיבציה שלו תתגבר. "האמת היא שאני לא מתאמן עכשיו. אם להיות כן, אני לא רואה סיבה לעשות זאת כרגע. אני בסדר גמור מבחינה פיזית ואני חושב שייקח הרבה זמן לפני שנחזור להתחרות שוב. זה חשוב לי לקחת זמן מנוחה כעת. אני לא כל כך מתגעגע לטניס, אבל ככל שנתקרב לחזרה ותהיה לי מטרה להתאמן לקראתה, אז המוטיבציה שלי תתעצם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ