לייב בלוג ספורט הארץ
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
תיאגו דה סילבה חוגג מדלית זהב בקפיצה במוט
צילום: FRANCK FIFE/אי־אף־פי
לייב בלוג ספורט הארץ
עדכונים
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אתלטיקה

800 מטר גברים

1. זהב - דיוויד רודישה 1:42.15 דק' (קניה)

2. כסף - תאופיק מחלופי 1:42.61 דק' (אלג'יריה)

3. ארד - קלייטון מרפי 1:42.93 דק' (ארה"ב)

400 מטר נשים

1. זהב - שוני מילר 49.44 שנ' (איי הבאהמה)

2. כסף - אליסון פיליקס 49.51 שנ' (ארה"ב)

3. ארד - שריקה ג'קסון 49.85 שנ' (ג'מייקה)

קפיצה במוט גברים

1. זהב - תיאגו דה סילבה 6.03 מטר (שיא אולימפי חדש) (ברזיל)

2. כסף -  רנו לבילאני 5.98 מטר (צרפת)

3. ארד - סאם קנדריקס 5.93 מטר (ארה"ב)

לידיעה המורחבת על תוצאות הלילה באתלטיקה >>>

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הישראלים היום

אנסטסיה גלושקוב ויבגניה טטלבאום (שחייה אמנותית)

גלושקוב וטטלבאום סיימו במקום ה-20 במוקדמות תחרות השחייה הצורנית, עם הציון 79.4488, ולא העפילו לגמר.

גיל כהן ונינה אמיר, אייל לוין ודן פרויליך ׁ(שיט) - כל השיוטים נדחו

הצמד הנשי מדורג במקום ה-19 בתום שבעה שיוטים. בשיוטי אתמול סיימו במקומות 17 ו־14. הצמד הגברי ב-470 מדורג גם כן במקום ה-19 בתום שבעה שיוטים, לאחר שבשיוטי אתמול סיימו במקומות 20 ו-16.

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הרמת משקולות

גברים 105 ק"ג

1. זהב - רוסלאן נורודינוב (אוזבקסיטן)

2. כסף - סימון מאריטרוסיאן (ארמניה)

3. ארד - אלכסנדר זיצ'יקוב (קזחסטן)

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

היאבקות

גברים יווני רומי עד 85 ק"ג

1. זהב - דאביט צ'קבטדזה (רוסיה)

2. כסף -ז'אן בלניוק (אוקראינה)

3. ארד - ג'אביד חמזאטאו (בילורוסיה), דניס מקסימיליאן (גרמניה)

גברים יווני רומי עד 130 ק"ג

1. זהב - מיחאין לופז (קובה)

2. כסף - ריזא קאילאפ (טורקיה)

3. ארד - סרגיי סמנוב (רוסיה), סבאח שאריאטי (אזרביג'אן)

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

איגרוף

גברים עד 69 ק"ג

מוחמד ראביל (מרוקו) וסולימאן דיופ סיסוקו (צרפת) זכו בארד

גברים עד 91 ק"ג

יבגני טישצ'נקו הרוסי ניצח את ואסילי לויט האוזבקי בגמר והבטיח את מדלית הזהב. האוזבקי יסתפק בכסף.

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

3000 מטר מכשולים נשים

1. זהב - רות' ג'בט  8:59.75 דק' (בחריין)

2. כסף -  הייבין קיאנג ג'פקמוי 9:07.12 דק' (קניה)

3. ארד - אמה קובורן 9:07.63 דק' (ארה"ב)

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

התעמלות מכשירים

נשים - קורה

כוכבת ההתעמלות האמריקאית סימון ביילס הסתפקה הפעם "רק" במדליית הארד, המדליה הרביעית שלה (אחרי הקבוצתית, הקרב-רב והקפיצות), אחרי שכמעט מעדה על הקורה וקיבלה את הציון 14.733. סאנה ווברס ההולנדית זכתה במדליית הזהב עם הציון 15.466, האמריקאית לורן הרננדז זכתה בכסף עם 15.333.

ביילס על הקורה
ביילס בתרגיל הקורהצילום: RUBEN SPRICH/רויטרס

גברים - טבעות

אלפת'ריוס פטרוניאס היווני זכה במדליית זהב בתרגיל הטבעות בהתעמלות מכשירים עם הציון 16.000. במדליית הכסף זכה ארתור זנטי הברזילאי (15.766), ואת הארד לקח הרוסי דניס אבליאזין

גברים - שולחן הקפיצות

הצפון קוריאני גוואנג רי סה זכה עבור ארצו במדליית זהב (עם ציון 15.691). את מדליית הכסף קטף דניס אבליאזין מרוסיה, וקנזו שיראי היפני זכה בארד.

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

רכיבת סוסים - דרסאז'

דרסאז'
מדליית זהב - שרלוט דוג'ארדין (בריטניה)
מדליית כסף - איזבל וורת' (גרמניה)
מדליית ארד - קריסטינה ברורינג-ספרהה (גרמניה)

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יידוי פטיש: שיא עולם חדש לוולודרצ'יק הפולנית

אניטה וולודרצ'יק מנפצת את שיא העולם ביידוי פטיש עם תוצאה אדירה של 82.9 מטר. וולודרצ'יק קבעה את השיא בניסיון השלישי, והוא הקנה לה כמובן את מדליית הזהב.

מדליית הכסף הלכה לסינית וונקשו ז'נג, ואת הארד קטפה סופי היטשון הבריטית.

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

שחייה במים פתוחים

שחייה במים פתוחים:

מדליית זהב: שרון ואן רוונדאל (הולנד)
מדליית כסף: אורלי מולר (צרפת)
מדליית ארד: רקלה ברוני (איטליה)

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל