7 ימים למונדיאל

בצרפת רוצים למנוע את המהפכה הבאה

לצד זימון הצעירים ובניית נבחרת צרפת לקראת היורו הביתי, משקיע דידייה דשאן מאמץ בברירת השחקנים כדי למנוע את שחזור המרד וכל שאר המבוכות מהעבר. תשאלו את סמיר נאסרי, או את חברתו

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עוזי דן
עוזי דן

אי זימונו של סמיר נאסרי אפילו לסגל המורחב של צרפת לקראת גביע העולם העלה פעם נוספת שאלה פופולרית - האם כדאי או צריך לקחת לנבחרת שחקן מצוין בעל גישה בעייתית. מבחינת המאמן דידייה דשאן, שהיה כמובן גם קפטן צרפת ואחד השחקנים המנוסים בתולדותיה, התשובה ברורה וחד משמעית: לא.

דשאן היה עסוק השבוע בין השאר בהגשת תביעה נגד חברתו של נאסרי, שקיללה אותו ואת צרפת נמרצות דרך ציוצים בטוויטר. תארו לכם אילו בעיות יכול היה לעשות השחקן עצמו במחנה הנבחרת בזמן גביע העולם. בעצם, לא צריך לדמיין. ההיסטוריה הקרובה של הטריקולור רצופה במשברים ובהתנהגויות לא נאותות. השיא היה כמובן במרד הגלוי של שחקנים נגד המאמן ריימונד דומאנק בגביע העולם 2010. לורן בלאן, יורשו של דומאנק ושחקן עבר גדול כמו דשאן, חשב שביכולתו לפתור זאת, רק כדי להיתקל במפלצת בעצמו בזמן יורו 2012. לפני שנתיים כללו הבעיות את נאסרי, שהושעה אחרי שקילל עיתונאי. דשאן העקשן נחוש להבריא את הנבחרת. בוויתור על קשר מנצ'סטר סיטי אפשר לראות חלק מהתהליך.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ