גול-דא! |

"אתגר ניימאר" כובש את הרשת ומי הקבוצה עם הכי הרבה נציגים בחצי?

מה זה "הר יורקשייר"? מהו הנתון שמוכיח שהכדורגל התקדם מאוד, לפחות מבחינת הגינות? ומתי קאנטונה הוציא תואר במתמטיקה? כל מה שמעניין מסביב למונדיאל

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

ניימאר כבר מזמן בבית, אבל התגלגלויות שלו על הדשא – אולי הדבר הכי ויראלי במונדיאל עד כה – עדיין ממשיכות להסעיר את הרשת. וכך, נולד לו "אתגר" חדש שבניגוד לאתגרים מן העבר שנועדו לגייס כסף למטרה חשובה או סתם להגחיך את הנענים לאתגר, כאן הבדיחה היא כולה על חשבונו:

על השורשים הצרפתים של אדן הזאר כבר קראתם כאן, אבל את עובדת היותו של קפטן בלגיה (ושני אחיו) אוהדים של נבחרת הטריקולור שזכתה במונדיאל 1998, כנראה שלא. מסתבר שתיירי הנרי לא יהיה היחיד שלא ידע לחלוטין את מי הוא מעודד היום:

התחושה שמדובר במונדיאל נהדר הולכת ומתבססת לאט לאט בסטטיסטיקות, למשל זו שמשווה בין הכרטיסים האדומים שנשלפו בגין עבירות גסות במונדיאלים השונים. כמה נשלפו בנוכחי? המספר הכי שלם ועגול שיש. ארבע נבחרות נשארו במירוץ אחרי הגביע, אך מי היא הקבוצה ששלחה הכי הרבה נציגים למעמד? התשובה מפתיעה ומעידה על העוצמה של התרנגולים:

עכשיו כבר בהחלט מותר לאנגלים לצאת מדעתם, ויממה לפני חצי הגמר הראשון מאז 1990 הם בהחלט עושים זאת. החל מקאנטונה שעשה חישוב מיוד שמוכיח מדוע אנגליה תזכה, עבור ב"הר יורקשיר" – מעין טייק אוף אנגלי על הר ראשמור האמריקאי רק עם פרצופיהם של חברי חוליית ההגנה של הנבחרת, וכלה בג'סטין טימברלייק שיודע בעצמו שהכדורגל חוזר הביתה:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ