הארץ

אחרי 20 שנה מחצי הגמר של 1998, שהפגיש בין צרפת וקרואטיה, בל'אקיפ חזרו אל תמונות הגיבורים של היום בערב הגמר המיתולוגי ההוא. כך נראה הוגו לוריס לוגם קולה, פול פוגבה מפגין סטייל גם בגיל צעיר ואמבפה אחד שעוד לא היה קיים:

אז בעד מי העולם היום? יש מי שהגדילו לעשות, ושירטטו את מפת האהדה ביקום כולו. התוצאות – על פני גלקסיות שונות ומשונות, הופכות את צרפת לאוהדת היחידה של עצמה. גם אמן ה-MMA קונור מקרגור הצהיר על אהדתו להערב, ובאופן לא מפתיע הוא הולך עם החזק ביותר:

שנת הלילה עלולה לנדוד למקומות לא בריאים בלילה שלפני גמר המונדיאל, יעיד על כך רונאלדו הברזילאי שסיפור התעלפותו/התקף החרדה שלו עלה לברזיל בתואר ההוא (לשמחת הצרפתים). אז על מה חלמו מיטב הכדורגלנים שיעלו הערב עלה דשא?

רבות דובר על לוקה מודריץ' הנהדר, ולא פחות מכך על ילדותו (ושל שאר חברי הנבחרת הקרואטית) במדינה הענייה דאז. אך כת מגיעים חומרים מצולמים די מדהימים, מכתבת BBC ישנה בה נראה לוקה מודריץ' הצעיר (בערך באותו גובה) רועה עיזים באדמה טרשית (בערך מה שהוא אמור לעשות היום):

היום זה היום של הגביע, וזה הזמן להכיר את המפעל שמייצר אותו בכל ארבע שנים. אכן, אלופת העולם לא תקבל את הגביע העולמי המקורי - שווה 20 מיליון דולר - אלא העתק מושלם שלו:

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ