בנוונטו הקטנה עדיין מחכה לעזרת המכשפות

עם נקודה אחת בלבד מ-48 אפשריות, הקבוצה האיטלקית הצנועה לא מפסיקה לשבור שיאים שליליים ולמצב את עצמה כנמושה הכי גדולה באירופה

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עוזי דן
עוזי דן

"אנחנו נישאר בליגה", הבטיח נשיא בנוונטו, אורסטה ויגוריטו, אחרי התיקו נגד מילאן בשבוע שעבר, שכלל את השער הדרמטי של השוער אלברטו ברינולי. המשחק הזה עצר רצף של 14 הפסדים רצופים עבור בנוונטו, שיא בליגות הגדולות של אירופה. "עכשיו המכשפות מחייכות אלינו", הוסיף ויגוריטו. 

בנוונטו שבחבל קמפאניה, כ־50 קילומטר מנאפולי, מכונה "המכשפות" על שם הטקסים שהתקיימו בעיירה בייחוד במאה ה־13 והאגדות הרבות על מכשפים ומכשפות שהיו בה. ויגוריטו חזר ואמר במהלך רצף ההפסדים שהוא נובע מהשפעת המכשפות. "עכשיו הכל ישתנה", אמר אחרי התיקו, "אנחנו נישאר בליגה. הבטחתי כאשר קניתי את המועדון שנגיע לסרייה A והסתכלו עלי כמו משוגע. עכשיו אני מבטיח שנישאר בליגה ונעשה את זה עם עוד שיא. אחרי שהתחלנו עם 14 הפסדים, גם עכשיו מסתכלים עלי כמו משוגע אבל אני שוב אעמוד בהבטחה שלי. כמו שמסימו טרואיסי (שחקן קולנוע איטלקי שהתפרסם בסרט "הדוור"; ע.ד) היה אומר, 'סליחה על האיחור'. אבל אנחנו נישאר. משהו השתנה, כששיחקנו בנאפולי ירד שלג לראשונה זה שנים, המכשפות התחילו לחייך אלינו".

תגובות