מפתיעים במגרש, מגעילים ביציע

עוזי דן
עוזי דן
עוזי דן
עוזי דן

אופ"א תעמיד לדין את קרואטיה בגלל התנהגות גזענית של אוהדיה במשחק נגד איטליה ביום חמישי האחרון. ביום שלישי ייערך הדיון בעונש. הקרואטים כבר הואשמו בגין זריקת חזיזים באותו משחק, אבל התברר כי כמה מאות מהם הוסיפו וחטאו בקריאות גזעניות לעברו של מריו באלוטלי, חלקם גם הניפו כרזות פאשיסטיות או ניאו-נאציות.

עוד חוקרת אופ"א האשמה כי בננה נזרקה לעברו של באלוטלי עם ירידתו מהמגרש.

פנו דרך לרוני

מאמן אנגליה, רוי הודג'סון, שיבח את חלוציו דני וולבק ואנדי קארול, שכבשו ב-3-2 מול אוקראינה שלשום, אך הודיע כי וויין רוני, שסיים לרצות השעיה, יפתח מול אוקראינה. "הם ותיאו וולקוט עשו עבודה מצוינת", אמר הודג'סון, "אבל רוני הוא משהו מיוחד. מול אוקראינה הוא יכול לעשות את ההבדל". וולבק, שצפוי לרדת לספסל, קידם בברכה את שובו של רוני: "אין אחד שלא מרוצה מזה שהוא סוף סוף חוזר".

בית 3. בצד האיטלקי העלו חששות כי ספרד תסיים מול קרואטיה בתוצאה 2-2, שתעלה את שתיהן לרבע הגמר ותותיר את האזורי בחוץ. "אנחנו רוצים לנצח ולסיים ראשונים עם שבע נקודות", אמר ראול אלביול, שחקן ההגנה הספרדי, "אנחנו לא מוכנים לשמוע את ההאשמות המגוחכות האלה". ודראן צ'ורלוקה הקרואטי אמר: "תראו מי מדבר על מכירות משחקים. באיזו מדינה היו מכירות משחקים? בטח לא אצלנו".

איטליה. אנדראה ברצאגלי, הבלם שנפצע ערב הטורניר, כשיר ועשוי לקחת חלק במשחק מול אירלנד מחר.

הימורים. בנבחרת הספרדית לא עסוקים רק באימונים ובמשחקים. ראול אלביול סיפר שלפני הטורניר ערכו כל שחקני הנבחרת הימורים לגבי תוצאות כל המשחקים, זהות האלופה, הסגנית וכו'. "ססק פאברגאס מוביל, דויד סילבה שני ואני במקום השלישי", גילה אלביול.

מיכאל לאודרופ, כוכב העבר הדני, מונה למנג'ר סוואנסי.

יוסי בניון הכחיש אתמול, על ידי ציוץ בטוויטר, שמועות כי דחה הצעה מקבוצה או קבוצות לונדוניות.

תגובות