ספורט הארץ

כמעט בכל שנה מתנגשים אירועי הזיכרון של יום השואה ויום הזיכרון לחללי צה"ל עם השלבים המכריעים של ליגת האלופות. כך יקרה גם השנה, כאשר ערוץ הספורט הישראלי יחשיך כמקובל את שידוריו ואוהדי הספורט בישראל לא יצפו בשידור הישיר של גומלין חצי הגמר בין ריאל מדריד למנצ'סטר סיטי (עדכונים חיים כאן), שייערך ביום רביעי, ערב יום השואה, בשעה 21:45. המשחק הראשון בין השתיים, שנערך במנצ'סטר, הסתיים ב-0-0.

משחקי ליגת האלופות כבר כמעט אינם משודרים בחבילת הערוצים הזרים - שכמובן ממשיכים לשדר - שמציעות HOT ו-yes. על כן יש מספר אפשרויות לצפות במשחקים: הפתרון היקר הוא להתקין צלחת לוויין בעלות של אלפי שקלים, הפתרון הזול הוא למצוא חבר עם צלחת כזו והפתרון הקל הוא לצפות באינטרנט.

עד השנה, האפשרות החוקית והטובה ביותר מבחינת איכות השידור ורוחב הפס היתה בצפייה במשחק בתשלום דרך אתר האינטרנט של UEFA, אך לאחרונה נחסמה האפשרות המוצלחת הזאת. בניגוד לאיסור על שידור בטלוויזיה, ערוץ הספורט יכול היה לשדר את המשחק באתר האינטרנט שלו - אפילו ללא ליווי פסקול של שדר ופרשן - אך במשך השנים בחר לא לנהוג כך, אולי בשל חשש מהתגובה הציבורית.

כך נותרו רבבות רבות של ישראלים שמעוניינים לצפות במשחק כמעט ללא אפשרויות, ונאלצים לחפש בגוגל ולבחור בחלופות המפוקפקות והחינמיות ברחבי הרשת. חלקן טובות, אך רובן מרגיזות ומעניקות איכות צפייה רעה בנוסף ללא מעט פרסומות פולשניות ומעצבנות. 

לא מעט אתרי סטרימינג - מישראל ומחו"ל - מציעים צפייה במשחק המדובר, בשלל איכויות ובשלל אפשרויות, הפופולריים הם LIVETV ,firstrowsportes ,LemonTV ו-BOSSCAST. מי שבלית ברירה יבחרו באופציה הזאת - שהיא, כאמור, היחידה שנותרה - צריכים להיות מוכנים לאטיות, ניתוקים, קרטועים ועומס כללי על רוחב הפס, היות שאתם ממש לא היחידים שמעוניינים לצפות במשחק.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ