בואו לגלות את עמוד הכתבה החדש שלנו
 

אתם מחוברים לאתר דרך IP ארגוני, להתחברות דרך המינוי האישי

טרם ביצעת אימות לכתובת הדוא"ל שלך. לאימות כתובת הדואל שלך  לחצו כאן

לקרוא ללא הגבלה, רק עם מינוי דיגיטלי בהארץ  

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

ליגת האלופות: ריאל מדריד מול פריז סן ז'רמן, ברצלונה נגד צ'לסי

הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות הבטיחה וקיימה. הבלאנקוס, שהוגרלו מדרג 2, ייפגשו את ניימאר. יובנטוס נגד טוטנהאם ומנצ'סטר סיטי קיבלה הגרלה נוחה מול באזל. בהגרלת 32 הגדולות של הליגה האירופית: דורטמונד מול אטלאנטה, נאפולי נגד ר.ב לייפציג

תגובות
צ'אבי אלונסו, אורח הכבוד, מגריל לריאל מדריד יקירתו את פריז סן ז'רמן, היום בשווייץ
FABRICE COFFRINI/אי־אף־פ

אחרי שבשלב הבתים נשרו אתלטיקו מדריד, נאפולי ודורטמונד, הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות התקיימה היום (שני) בשווייץ וגם הפעם לא אכזבה כשזימנה שני מפגשים שיכלו להיות גם משחקי הגמר: ריאל מדריד - פריז סן ז'רמן וברצלונה - צ'לסי.

צ'לסי וריאל מדריד היו בין העולות מהדרג השני, כך שידעו שמצפה להן הגרלה לא פשוטה. לעומתן, יובנטוס ובאיירן מינכן קיבלו משוכה פחות מאתגרת מול טוטנהאם ובשיקטאש (בהתאמה).

ג'ורג'ו מארקטי, יו"ר תחרויות אופ"א, מזמן צמד משחקים גדול - ברצלונה נגד צ'לסי
FABRICE COFFRINI/אי־אף־פ
ריאל מדריד - דלג

על אף הקבוצות החזקות שעלו מהמקום השני בבית, בפורמט הנוכחי של המפעל 72% מהעולות מראשות בית העפילו לרבע הגמר. המשחקים הראשונים בשמינית יתקיימו אחרי הפגרה ב-13/14 בפברואר וב-20/21 בפברואר, בעוד מפגשי הגומלין יתקיימו שבועיים לאחר מכן ב-6/7 במרץ וב-13/14 במרץ.

רשימת המשחקים המלאה:

יובנטוס - טוטנהאם

מנצ'סטר סיטי - באזל

ליוורפול - פורטו

סוויליה - מנצ'סטר יונייטד

פריז סן ז'רמן - ריאל מדריד

רומא - שחטאר דונצק 

ברצלונה - צ'לסי

בשיקטאש - באיירן מינכן

ליגה אירופית. אחרי הגרלה מעוררת תיאבון בליגה האלופות, הגיעה תורה של הליגה האירופית להגריל את שלב 32 הגדולות, כשבמוקד נאפולי תפגוש את ר.ב לייפציג ודורטמונד מול אטלאנטה החזקה. הגרלה נוחה לארסנל מול אוסטרשונד השוודית.

ליגה אירופית - דלג

סלטיק וניר ביטון קיבלו הגרלה קשה בדמותה של הכובשת המצטיינת בשלב הבתים, זניט סנט פטרבורג. ביברס נאתכו וצסק"א יתמודדו מול הכוכב האדום, מואנס דאבור וזלצבורג יפגשו את ריאל סוסיאדד.

המשחקים יתקיימו ב-15 וב-22 בפברואר, כאשר הקבוצות הלא מדורגות יארחו את המשחק הראשון.

אריק אבידל, מגן העבר, היום בשוייץ
FABRICE COFFRINI/אי־אף־פ

רשימת המשחקים המלאה:

בורוסיה דורטמונד - אטלאנטה

ניס - לוקומוטיב מוסקבה

אתלטיקו מדריד - קופנהאגן

ספרטק מוסקבה - אתלטיק בילבאו

לודוגורץ - מילאן

אא"ק אתונה - דינמו קייב

סלטיק - זניט סנט פטרבורג

נאפולי - ר.ב לייפציג

הכוכב האדום - צסק"א מוסקבה

ליון - ויאריאל

ריאל סוסיאדד - זלצבורג

ויקטוריה פלזן - פרטיזן בלגרד

סטיאווה בוקרשט - לאציו

אסטנה - ספורטינג ליסבון

אוסטרשונד - ארסנל

בראגה - מארסיי



תגובות

דלג על התגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות

כתבות שאולי פספסתם

*#