פרטים נוספים: כך עבד מנגנון הטיוח של כריסטיאנו רונאלדו

העיתון הגרמני "דר שפיגל", שפרסם את עדותה של קתרין מאיורגה המאשימה את רונאלדו באונס, טוען שעורכי דינו גרמו לשינוי עדויות במשטרה. בגרסה הראשונה העיד רונאלדו: "היא אמרה 'לא' ו'עצור' מספר פעמים"

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רונאלדו. שכר ארבעה עורכי דין ושני חוקרים פרטיים לטפל בפרשה
רונאלדו. שכר ארבעה עורכי דין ושני חוקרים פרטיים לטפל בפרשהצילום: AFP

העיתון הגרמני "דר שפיגל", שגרם לפתיחה מחדש של חקירת ההאשמות לאונס של כריסטיאנו רונאלדו, הביא היום (ראשון) פרטים חדשים על מנגנון הטיוח לכאורה שלו ושל סביבתו. לאחר פרסום עדותה של המתלוננת קתרין מאיורגה על הפרשה שאירעה בלאס וגאס ב-2009, מביא העיתון פרטים כיצד טיפלו עורכי הדין של רונאלדו בפרשה כדי להשתיקה.

לפי הדיווח, שכר רונאלדו צוות גדול לטפל בפרשה, כולל ארבעה עורכי דין ושני חוקרים פרטיים. בין השאר עקבו אנשיו אחרי מאיורגה במשך שבועות. חמור מכך - שוב, לפי טענות העיתון - הם גרמו לשינוי עדויות במשטרה. בעדות הראשונה של רונאלדו נטען כי הוא אמר: "היא המשיכה לומר 'אל תעשה את זה', 'אני לא כמו כל הבנות'. בסוף גם התנצלתי בפניה". גם כאשר נשאל האם מאיורגה בכתה או צעקה במהלך יחסי המין, ענה רונאלדו: "היא אמרה 'לא' ו'עצור' מספר פעמים".

עדות כזו יכולה כמובן להביא להרשעה באונס, אבל לטענת העיתון היא שונתה לגרסה אחרת: "היא לא צרחה, היא לא ביקשה עזרה. שום דבר מזה לא היה". ב"דר שפיגל", שנקט באופן ברור צד בפרשה, טוענים גם כי הקלטת העדות של מאיורגה במשטרה נעלמה, כמו גם הבגדים שלבשה באותו ערב ונאספו על ידי המשטרה. משטרת לאס וגאס סירבה להגיב על הפרסום.

ראש ממשלת פורטוגל אנטוניו קושטה שיבח את רונאלדו כספורטאי גדול וביקש "להזכיר לכולם" כי חזקת החפות עומדת לכל אחד, גם לרונאלדו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ