עוזי דן
עוזי דן

פרשת האונס של כריסטאינו רונאלדו מסתבכת: בעקבות החלטת משטרת לאס וגאס לפתוח מחדש את תיק החקירה מ-2009, ולאחר פרסום פרטים על הלילה שבו תקף לכאורה את קתרין מאיורגה והטיוח שבא אחריו, כעת טוען עורך דינה כי צוות ההגנה בודק שלושה מקרים נוספים.

על פי לזלי סטובאל, עורך הדין, הוא יודע על אשה שטענה כי רונאלדו אנס אותה לאחר מסיבה - מקרה דומה לזה של מאיורגה. סטובאל אמר כי הוא מעוניין לאמת את זהותה של האשה, ממוצא צרפתי-אפריקאי, שטוענת כי שחקן יובנטוס אנס אותה בלונדון ב-2005, כשעוד היה במנצ'סטר יונייטד. עוד הוסיף כי יישמח לדבר איתה. רונאלדו נעצר בזמנו בגין המקרה, אך שוחרר לאחר שהתביעה סברה כי אין מספיק ראיות.

בנוסף, טען עורך הדין כי הוא יודע גם על אשה שטענה כי רונאלדו ובן דודו "פגעו בה ובחרה" באותו לילה ב-2005, אך לאחר מכן זנחה את טענותינה. במקרה השלישי מדובר, לכאורה, על אשה שככל הנראה חתמה על הסכם השתקה. 

העיתון הגרמני דר שפיגל, שהביא לפתיחת החקירה מחדש, פרסם תחקיר על מנגנון הטיוח של רונאלדו. לפיו, בין השאר, עקבו אנשיו אחרי מאיורגה במשך שבועות. חמור מכך - לפי טענות העיתון, הם גרמו לשינוי עדויות במשטרה. בעדות הראשונה של רונאלדו נטען כי הוא אמר: "היא המשיכה לומר 'אל תעשה את זה', 'אני לא כמו כל הבנות'. בסוף גם התנצלתי בפניה". גם כאשר נשאל האם מאיורגה בכתה או צעקה במהלך יחסי המין, ענה רונאלדו: "היא אמרה 'לא', ו'עצור' מספר פעמים". כל זכר לעדות הזו נמחק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ