ספורט הארץ
טיטה לאחר הזכייה בקופה אמריקה: "מסי צריך ללמוד איך להפסיד"
טיטה לאחר הזכייה בקופה אמריקה: "מסי צריך ללמוד איך להפסיד"צילום: PILAR OLIVARES/רויטרס
ספורט הארץ

אחרי שזכה עם נבחרת ברזיל בגמר הקופה אמריקה, התפנה מאמן הנבחרת, צ'יצ'ה, להגיב לטענותיו של לאו מסי לפיהן הטורניר כולו נועד לכך שברזיל תזכה בו. "הוא חייב להראות יותר כבוד וללמוד להבין מתי הוא מפסיד", אמר צ'יצ'ה והוסיף: "לכולם יש בעיות והוא צריך ללמוד לתת יותר כבוד".

מאמן אלופת דרום אמריקה התייחס לטענות של מסי לדבי השיפוט ואמר: "גם נגדנו שורקים לפעמים שריקות לא נכונות. הפנדל שפרו קיבלה בגמר לא היה פנדל, אבל המשכנו הלאה, רגועים, וכיבדנו את ההחלטה".

בהמשך סייג צ'יצ'ה את דברי הביקורת וניסה להכניס לפרופורציות את התבטאויותיו של הפארעוש: "המשחק שלנו נגד ארגנטינה היה נקי לגמרי. האמירות של מסי הגיעו אחרי ההרחקה מול צ'ילה. הן נאמרו בסערת הרגשות לאחר ההרחקה הלא מוצדקת, ככה אני מנסה להבין את דבריו. לא הגיע לו הכרטיס האדום".

הכרטיס האדום שהוציא את מסי מכליו. "לא הגיע לו להיות מורחק"
הכרטיס האדום שהוציא את מסי מכליו. "לא הגיע לו להיות מורחק"צילום: UESLEI MARCELINO/רויטרס

כזכור, מסי החליט להחרים את טקס חלוקת המדליות ותקף בחריפות את מארגני הקופה אמריקה: "לא רציתי ללכת לטקס חלוקת המדליות כי לא רציתי לקחת חלק בשחיתות הזו. איבדנו כבוד לטורניר הזה, שנועד כולו כדי שברזיל תזכה בו. אני מקווה שלשופטים ול-VAR לא תהיה השפעה על משחק הגמר ושלפחות ייתנו לפרו להילחם, אמר הפרעוש.

גורמים בנבחרת ארגנטינה: "קיבלנו הצעה להצטרף לליגת האומות של אופ"א"

דבריו של מסי העלו חשש כי מספר 10 של ארגנטינה יושעה לתקופה ארוכה בעקבות הביקורת שלו על הנהלת קונמבו"ל (התאחדות הכדורגל של דרום אמריקה). במקביל לחשש זה, צצו דיווחים בכלי התקשורת בארגנטינה לפיהם גורם בנבחרת טוען שאופ"א הציעה לאלביסלסטה להצטרף לליגת האומות במקום להשתתף במפעלים של קונמבו"ל - במידה ומסי יורחק. לפי הדיווח ברשת "פוקס", בהתאחדות הארגנטינאית הודיעו כי יבחנו את ההצעה "בעיניים טובות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ