"קשה לקיים משחק בתנאים האלה": ארגנטינה - אורוגוואי עדיין בספק

פרסומים בארגנטינה מדווחים שההתאחדות המקומית אישרה את הגעת הנבחרת לישראל אך אין עדיין אישור רשמי. באורוגוואי לעומת זאת, סגן נשיא ההתאחדות טוען: "כרגע אנחנו ממשיכים בתוכניות כרגיל אבל דברים נזילים"

עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ליאו מסי. עדיין לא ברור אם יגיע ביום שני לתל אביב
עוזי דן

קיום המשחק בין ארגנטינה לאורוגוואי ביום שני בבלומפילד מצוי גם הבוקר (רביעי) בחוסר ודאות. לאחר שטענו כי ההתאחדויות יחכו עד יום חמישי ואף שישי לקבלת החלטה סופית על הגעה לישראל, פירסמו הלילה כלי תקשורת בארגנטינה כי ההתאחדות המקומית אישרה את הגעת הנבחרת לישראל. על פי הפרסומים הם קיבלו הבטחה כי המצב בתל אביב שקט והנבחרת הארגנטינית תזכה לאבטחה. עם זאת, אין הודעה רשמית כזו.

מארגני המשחק בארץ היו אופטימיים יותר לגבי קיומו לאחר לילה שקט. אך הדברים שאמר ד"ר גסטון טלאדי, סגן נשיא ההתאחדות של אורוגוואי, מטילים צל על האופטימיות. "ממה שאני רואה בטלוויזיה יהיה קשה לקיים את המשחק בתנאים הללו", אמר טלאדי, "כרגע אנחנו ממשיכים בתוכניות כרגיל אבל דברים נזילים". גם טלאדי דיבר על כך שאורוגוואי קיבלה הבטחות לגבי סידורי אבטחה. 

במונטווידיאו נערכה הפגנה מול משרדי ההתאחדות שקראה לבטל את המשחק בשל "האפרטהייד של ישראל כלפי הפלסטינים". בינתיים הגיעה נבחרת אורוגוואי לבודפשט והתאמנה בה אמש לקראת המשחק מול הונגריה.    

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ