בליברפול ימשיכו לחכות: אנגליה האריכה את דחיית העונה ל-30 באפריל

בשיחת וועידה שנערכה היום בין ראשי הליגות השונות וההתאחדות, הוחלט להאריך את דחיית הפרמייר-ליג והליגות האחרות במדינה עד לסוף אפריל. "לאור הדחייה של היורו והאפשרות לשחק עד סוף יוני, אפשר לחכות", נמסר בהודעה רשמית

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יורגן קלופ, מאמן ליברפול
יורגן קלופ, מאמן ליברפולצילום: Phil Noble/רויטרס

השבתת הכדורגל באנגליה הוארכה עד ל-30 באפריל בשל התפשטות נגיף הקורונה במדינה. הפרמייר-ליג, ההתאחדות האנגלית, הליגות הנמוכות וליגת הנשים החליטו היום (חמישי) להאריך את עצירת המשחקים לפחות עד תחילת חודש מאי. 

ההחלטה הקודמת היתה להשעות את הליגות עד השלושה באפריל. שיחת הוועידה שהתקיימה היום נועדה לקבוע איך, מתי ואם בכלל הליגות יחזרו לפעילות. בינתיים הוחלט על המשך ההקפאה. כמו כן, הוחלט כי כרגע לא יובאו לדיון ולא יתקבלו החלטות על אלופות ומיקומים, אלא כאשר יהיה נחוץ. "לאור הדחייה של היורו והאפשרות שנשחק עד סוף יוני, אפשר לחכות", נכתב בהודעה רשמית, "ולשמור על היושרה של כל תחרות"

בצל השבתת הכדורגל העולמי, אחת השאלות הספורטיביות המטרידות ביותר את האוהדים היא: מה יקרה עם האליפות של ליברפול? הקבוצה של יורגן קלופ היתה רחוקה משחק אחד מהבטחת התואר בשלב מוקדם מאוד של העונה, אבל אז המגיפה התפשטה והליגה הופסקה.

העצירה הפתאומית של הכדורגל בשבוע שעבר יצרה את התחושה בקרב מועדונים שהעונה לא תסתיים. זו עדיין אפשרות, אבל ישנו רצון חזק של כלל הקבוצות לחזור לשחק את תשעת המחזורים הנותרים בליגה. עוד לפני שיחת הוועידה היום, מקור בפרמיירליג אמר שבפגישה בה הוחלט על הפסקת הליגה, המועדונים לא החליטו כיצד יש לסיים את העונה אם היא לא תתחדש, האם תוכתר אלופה או לא. הצעתה של סגנית יו"ר ווסטהאם לפיה העונה כולה תבוטל ותסתיים ללא אלופה ויורדות, התקבלה בגיחוך  אך עדיין הוכרה כאפשרות. כעת, לאחר דחיית היורו, מועדונים ברחבי אירופה מאמינים שניתן יהיה לסיים את העונה. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ