שר הספורט האיטלקי: "מציע להאריך את האיסור לעסוק בספורט עד סוף אפריל"

שר הספורט וינצ'נזו ספדאפורה אמר בראיון כי יציע לממשלה להאריך את האיסור לעסוק בספורט, ואמר שהוא עשוי להחיל את האיסור גם על כל סוג אימון

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדרבי ד'איטליה בין יובנטוס לאינטר, ששוחק מול יציעים ריקים
הדרבי ד'איטליה בין יובנטוס לאינטר, ששוחק מול יציעים ריקיםצילום: AFP

שר הספורט האיטלקי וינצ'נזו ספאדפורה, אומר בראיון לעיתון לה רפובליקה כי יציע להאריך את השבתתו הכוללת של הספורט האיטלקי עד לסוף אפריל. נכון להיום, ההשבתה נמשכת רק עד שלושה באפריל - אך ברור לכל שבשל המצב באיטליה,  היא צריכה להתארך.

"להתחיל להתאמן עכשיו, לחשוב על חזרה לשחק - זה לא ריאלי", אמר ספאדפורה, "מחר אציע לממשלה להאריך את האיסור על עיסוק בספורט בכל רמה, בכל גיל ובכל ענף עד סוף אפריל".

 ספאדפורה הוסיף כי למרות שכרגע אימונים אינם אסורים בצורה גורפת, הוא הציע לאסור גם אותם. בדבריו הציע תכנית בה תעזור הממשלה ב-400 מיליון יורו להתאחדויות הספורט השונות, כמו גם לקבוצות קטנות בכדורגל האיטלקי. "שום דבר לא יהיה דומה לאחר המשבר הזה", אמר ספאדפורה.

אגדה טורקית באשפוז

רושטו רצ'בר, שוער העבר האגדי של נבחרת טורקיה ושל פנרבחצה, אשר שיחק במשך עונה גם בברצלונה, חלה בקורונה ואף אושפז בבית חולים מקומי. אשתו של רושטו בן ה-46, כתבה באינסטגרם: "אני מצטערת לבשר שבעלי מאושפז ואובחן כחולה בקורונה. הכל היה רגיל ולפתע הוא פיתח תסמינים מאוד מהר, כולנו בהלם". לפי כלי תקשורת בטורקיה רושטו לא נמצא בסכנת חיים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ