עוזי דן
עוזי דן

הודעת ממשלת אנגליה על חזרת הספורט המקצועני כבר בחודש הבא התקבלה באנחת רווחה עבור אוהדים רבים, אך עבור כמה שחקנים וקבוצות לא מדובר בההחלטה המיוחלת.

דני רוז, שחקנה של ניוקאסל ומגן נבחרת אנגליה, התבטא בחריפות אחרי הודעתו של ראש הממשלה בוריס ג'ונסון, שאמר כי השבת הכדורגל תסייע ל"מוראל הלאומי". "זאת פאקינג בדיחה, הממשלה אומרת שצריך להחזיר את הכדורגל על מנת להעלות את המוראל במדינה. אני לא שם זין על המוראל הלאומי", אמר רוז בלייב באינסטגרם שלו, "חיים של אנשים נמצאים בסיכון. רק אחרי שמספרי החולים ירדו משמעותית, נוכל לדבר שוב על חזרת הכדורגל".

לאחר הודעת הממשלה, הפרמייר-ליג להחליט אם היא אכן חוזרת ובאיזו צורה. היום (שלישי) ידונו בכך 20 הקבוצות, כאשר דרוש רוב של 14 כדי לקבל כל החלטה. הקבוצות דחו אמשאת ההצעה לשחק את המשחקים במגרשים ניטרליים, ובמקביל ההתאחדות מחייבת את הליגה שיוכרזו יורדות בסיום העונה.

איטליה: אדריאן ראביו מסרב לשוב ליובנטוס

מתברר לא כל השחקנים משלימים עם הקיצוץ בשכרם, ויש כאלו שגם מוחים על כך באופן אקטיבי. אדריאן ראביו, קשרה הצרפתי של יובנטוס, הוא אחד הזרים היחידים שטרם שבו לאימוני הקבוצה, והסיבה היא, ובכן, מעין שביתה איטלקית.

לפי דיווח בעיתון "לה סטאמפה", ראביו מסרב לשוב לטורינו בגלל הקיצוץ בשכר השחקנים, ולפי דיווחים בצרפת עושה זאת בעצת הסוכנת המשפיעה שלו, הלא היא אמו. גם הקרע שלו עם פריז סן ז'רמן בזמנו, על רקע מעבר אפשרי לברצלונה או יובנטוס, היה יוזמה מתוכננת של האם על פי הפרסומים.

אדריאן ראביו, העונה במדי יובנטוסצילום: MASSIMO PINCA/רויטרס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ