עוזי דן
עוזי דן

הנהלת ברצלונה עוסקת בימים אלו בעיקר בהארכת החוזה של מסי אבל גם בבניית שאר הסגל. בברסה רוצים להאריך חוזים של שחקנים נוספים לצד הבאה של שחקנים חדשים ושחרור של כמה שמות בהם הקבוצה אינה מעוניינת. 

החוזה היחיד של שחקן בברסה שתם בקיץ הקרוב, סוף החודש למעשה, הוא של ארדה טוראן ששייך לברסה ולא בתכניות שלה. חמישה שחקנים בהם מסי מסיימים חוזה בקיץ 2021. מסי אמור לסכם בימים הקרובים על חוזה חדש, לואיס סוארס אמנם עם חוזה שמתחדש אוטומטית לשנה אבל הוא כנראה יעזוב עד הקיץ הבא. גם ארתורו וידאל ואיבן ראקיטיץ' אינם בתוכניות של ברצלונה, שניהם יכולים להימכר עוד השנה ובכל מקרה לא יישארו אחרי הקיץ הבא. ריקי פוץ' הצעיר המוכשר מנגד עם אופציה להארכת חוזה בשנתיים וברצלונה, גם אם תשאיל אותו, אמורה להפעיל את האופציה ובונה עליו לשנים הבאות.

בעוד שנתיים יפוגו החוזים של שחקנים רבים ומשמעותיים כולל מארק אנדרה טר-שטגן, ג'רארד פיקה, סרחיו בוסקטס, אנסו פאטי ועוד. ברסה רוצה להשאיר את טר-שטגן אצלה אבל לא בכל מחיר. על פיקה ובוסטקטס המתבגרים יש לקבוצה אופציית הארכה שתלויה במספר המשחקים שישחקו. המאבק האמיתי של הקבוצה הוא על פאטי. למרות גילו הצעיר וסעיף השחרור הגבוה שנקבע לו בתחילת השנה כשחתם חוזה - 170 מיליון יורו - יש פחד שקבוצה כמו סן ז'רמן תשלם את סעיף השחרור. ברסה מעוניינת לתת לו חוזה ארוך טווח וסעיף שחרור של עד 400 מיליון, אבל בכל זאת מדובר בנער וברסה, על שלל הצרות התקציביות שלה, לא תמהר לשלם לו את מה שהוא דורש. 

קוטיניו ייימכר כמעט בוודאות, או לפחות יושאל שוב. החוזים של שאר השחקנים בהם אנטואן גריזמן, ג'ורדי אלבה, נייג'ל דה יונג ראפיניה ועוד הם לפחות עד 2023 ולכן כרגע פחות חשובים. התוכניות גם תלויות במי שעשוי להגיע כרכש המרכזי של ברצלונה - ניימאר, אותו הקבוצה מעוניינת להשיב לקדנציה נוספת. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ