ישלם את המחיר: ניימאר הפסיד בתביעה נגד ברצלונה, נדרש לשלם לה 6.7 מיליון יורו

החלוץ הברזילאי תבע ממועדונו לשעבר 43.6 מיליון יורו - סכום שלו הוא זכאי לטענתו עקב בונוסים שלא שולמו לו - אולם בית המשפט דחה את טענותיו, ואף חייב אותו לפצות את אלופת ספרד. ניימאר יוכל לערער

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
  ניימאר, העונה. האם החלטת בית המשפט דווקא מקרבת אותו חזרה לברסה?
ניימאר, העונה. האם החלטת בית המשפט דווקא מקרבת אותו חזרה לברסה?צילום: Benoit Tessier/רויטרס

ניימאר אולי עוד יחזור לברצלונה בעתיד, אבל עד שזה יקרה, נרשם היום (שישי) פרק נוסף במערכת היחסים בין הצדדים, לאחר שהחלוץ הברזילאי הפסיד בקרב משפטי נגד אלופת ספרד. ניימאר תבע מברצלונה סכום של 43.6 מיליון יורו, הכולל בונוס חתימה ומענקים נוספים שלטענתו הגיעו לו, ולאחר מאבק משפטי ארוך, פסק היום בית המשפט נגדו, וקיבל את טענות ברצלונה. ולא רק שניימאר לא יקבל כלום, בית המשפט אף קבע שהוא ייאלץ לפצות את הקטאלנים ולשלם להם 6.7 מיליון יורו.

ניימאר טען ש-22 מיליון יורו שהיה אמור לקבל כמענק חתימה לא שולמו לו כאשר הגיע לברצלונה ב-2013, והוסיף כי סכומים נוספים שמגיעים לו בדמות בונוסים שונים לאורך השנים לא שולמו גם כן. התביעה הוגשה לאחר שהברזילאי נמכר לפריז סן ז'רמן ב-222 מיליון יורו, וברסה טענה להגנתה כי עזיבתו מחקה את זכאותו לחלק מהבונוסים, והוסיפה כי הוא קיבל את כל הסכומים להם היה זכאי בעת החתימה.

השופט לא התרשם מטענותיו של הברזילאי, וכעת ייאלץ ניימאר לשלם לקבוצתו לשעבר פיצויים - חלק מהסכום בגין דמי ניהול המשפט. אולם, לא בטוח שהמלה האחרונה בסיפור הזה נאמרה, כיוון שניימאר עוד יכול לערער על הפסיקה. בספרד טוענים כי החלטת בית המשפט עשויה לקרב את ניימאר לברסה, שעשויה לוותר לו על הסכום בתמורה להפחתה במשכורתו ו/או בדמי ההעברה מסן ז'רמן.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ