"אני לא הולך לשום מקום": פליקס קרא בדמעות ששחקנו האהוב יעזוב. הוא מיהר להרגיעו

פליקס נורדסטרום הוא אוהד צעיר של בורוסיה דורטמונד שהחל לקרוא לא מזמן. כשבחדשות דיווחו שתומאס דילייני, שחקנו האהוב, יעזוב את הקבוצה, אביו צילם סרטון שלו מגיב לידיעה בדמעות. מי שמיהר להגיב היה דילייני עצמו: "אל תאמין לכל מה שאתה קורא בתקשורת"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פליקס נורדסטרום אוחז בחולצת בורוסיה דורטמונד בדמעות. השחקן מיהר להרגיע את האוהד הצעיר
פליקס נורדסטרום אוחז בחולצת בורוסיה דורטמונד בדמעות. השחקן מיהר להרגיע את האוהד הצעירצילום: צילום מסך מתוך חש

לא כל הליגות באירופה הסתיימו אבל קבוצות כבר נערכות לעונה הבאה ומבצעות רכש והעברות. רוב חובבי הכדורגל כבר התרגלו לדיווחים ולשמועות בנושא ההעברות אבל יש גם כאלו שעדיין אינם מיומנים בקריאת ה"חדשות" האלה. 

אחד מהם הוא פליקס נורדסטרום, אוהד צעיר מאוד של בורוסיה דורטמונד. פליקס החל לקרוא חדשות לא מזמן, כך התברר לו שאחד משחקניו האהובים, תומאס דילייני, עלול לעזוב את הקבוצה בקרוב. אביו של פליקס העלה סרטון שלו לטוויטר בזמן שהוא קורא את החדשות וממרר בבכי. "פליקס התחיל לקרוא את החדשות, זה יכול לפגוע לעיתים", כתב האב והוסיף: "מקווה שמדובר בפייק ניוז".

בדרך כלל אוהדים צריכים לחכות להכחשות של המועדון או של השחקן בתקשורת אבל במקרה הזה לא היה צורך. "שלום חבר יקר, תרים את הראש. אני לא הולך לשום מקום", הגיב הקשר הדני לציוץ, "אתה לא יכול להאמין לכל דבר שאתה קורא בתקשורת". ואכן, העמדה של דילייני זכתה לחיזוק גם מהמנהל המקצועי של דורטמונד, מיכאל צורק, שאמר ל"קיקר" שאין לקבוצה "יותר מדי שחקנים" במרכז המגרש. העיקר שפליקס יהיה מרוצה. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ