עוזי דן
עוזי דן

נשיא ברצלונה, ג’וזפ מריה ברתומאו, עומד במוקד הביקורות כלפי התנהלות המועדון בעונה האחרונה, וגם כלפי ההישגים שלו. אחרי אובדן האליפות, כשהקבוצה מציגה יכולת לא משכנעת תחת קיקה סטיין, ברתומאו התראיין ל"מונדו דפורטיבו" בעיקר כדי להרגיע את הרוחות.

ראש וראשון הוא ליאו מסי, כמובן. כוכב הקבוצה, ששיחק בה לאורך כל הקריירה, עדיין לא האריך חוזה ובהתאם נפוצים דיווחים על עזיבה אפשרית - פעם למנצ'סטר סיטי, פעם לסין, פעם לאינטר - אך במועדון מרגיעים שוב ושוב. "ליאו מסי יישאר בברצלונה", הבטיח ברתומאו, שיתמודד על המשך כהונתו בבחירות בשנה הבאה, "הוא לא יעזוב לשום מקום. לא פעם הוא אמר לי שהוא רוצה לפרוש בברסה, ואני בטוח שהוא יחדש את החוזה שלו בקרוב". 

ג'וזפ מריה ברתומאו. מרגיע את הרוחותצילום: Albert Gea / REUTERS

לאחר האכזבה הברורה מהרכש שהביאה ברצלונה השנה, ובמיוחד מעונת הבכורה של אנטואן גריזמן, ברתומאו נדרש לספק מידע בנוגע לכוכב הבא שברסה חושקת בו: לאוטרו מרטינס מאינטר. "יש רצון להביא אותו, אבל הכל תקוע כרגע", הסביר ברתומאו, "קשה מאוד להביא שחקנים חדשים. דיברנו כבר עם אינטר אבל כרגע המשא ומתן נעצר". נשיא ברצלונה אומר כי לנוכח המצב בשוק ההעברות גם השבתו של ניימאר הפכה מסובכת עוד יותר.

ברתומאו התייחס גם לעתידו של מארק-אנדרה טר שטגן, שהפך לאחד השוערים הטובים בעולם בתקופתו בברסה, אך עדיין לא חידש חוזה. "חוזה חדש עבורו הוא בעדיפות גבוהה עבורי", הצהיר הנשיא, "זו לא רק היכולת שלו בשער אלא האיכויות שלו כבן אדם והאופי שלו. הוא נכס על המגרש ובחדר ההלבשה. הוא אחד משלושת השוערים הטובים בעולם. הוא מבין שהמועדון נפגע מהקורונה והמשכורת שלו תעבור שינוי בהתאם. יהיה בסדר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ