בדרך הביתה: אחרי יותר מחמישה חודשים בפרגוואי, רונאלדיניו ישוב לברזיל

כוכב העבר, שנעצר יחד עם אחיו בפרגוואי בתחילת מארס לאחר שנכנס למדינה עם דרכון מזויף, ואף היה עצור למשך כחודש, חתם על הסכם טיעון עם הרשויות המקומיות, ישלם קנס ויוכל לשוב לביתו

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רונאלדיניו מובא לבית המשפט, בתחילת הפרשה, בחודש מארס
ספורט הארץ

קצת יותר מחמישה חודשים אחרי שנכנס לפרגוואי עם דרכון מזויף, נעצר ושהה בתא המעצר כחודש, יוכל כוכב העבר, רונאלדיניו, לחזור סוף סוף הביתה. הברזילאי, שנעצר יחד עם אחיו, רוברטו דה אסיס, הגיע היום (שבת) להסדר טיעון עם הפרקליטות המקומית, במסגרתו תיסגר החקירה נגדו, והוא יקבל אישור לשוב לארצו, שם ייאלץ להופיע בפני שופט מדי שלושה חודשים. כעת הוא ממתין לאישור סופי של ההסכם על ידי שופט מקומי.

במסגרת ההסדר, נקנס רונאלדיניו ב-90 אלף דולר, וכל האישומים נגדו יימחקו, בעוד אחיו ייאלץ לשלם לרשויות בפרגוואי 110 אלף דולר, והרישום הפלילי שלו לא יימחק. רונאלדיניו יוכל להסתובב בברזיל באופן חופשי, ואף לצאת ממנה, כל עוד ידווח לרשויות בפרגוואי לאן הוא נוסע. בנוסף, למשך תקופה של שנתיים, עליו להופיע בפני שופט בכל שלושה חודשים.

רונאלדיניו ואחיו נכנסו לפרגוואי בתחילת חודש מארס עם דרכונים מזויפים, ונעצרו על ידי המשטרה המקומית. לאחר ששהו כחודש בתא המעצר הם שוחררו למעצר בית, אך נאלצו להמתין במדינה עד למשפטם. כעת, הודות להסדר הטיעון, הם יוכלו לשוב למולדתם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ