דיווחים: נשיא ברצלונה מסרב להתפטר, ליאו מסי בדרך למנצ'סטר סיטי

על פי דיווח של העיתונאי מרסלו בקלר, שהיה הראשון שפרסם כי ליאו מסי יעזוב את ברצלונה, הכוכב בחר להתאחד עם פפ גווארדיולה במנצ'סטר סיטי. בניגוד לדיווחים קודמים, ג'וזפ מריה ברתומאו מכחיש כי הוא מתפטר והתחמק ממסיבת עיתונאים

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מסי וגווארדיולה
עוזי דן
עוזי דן

העיתונאי מרסלו בקלר, שהיה הראשון לדווח על האפשרות כי ליאו מסי יעזוב את ברצלונה וכן על מכירת ניימאר לפריז סן ז'רמן, מפרסם היום (רביעי) כי הארגנטינאי בחר ללכת למנצ'סטר סיטי.

לפי בקלר, וגם לפי רדיו קטאלוניה, מסי שוחח עם פפ גווארדיולה בטלפון מספר פעמים בימים האחרונים, כדי לוודא שאם הוא עוזב - סיטי אכן מסוגלת לצרף אותו. כעת העימות בין הכוכב למועדון נסוב סביב סכום שחרורו, כאשר בהנהלה לא מתכוונים לשחררו תמורת פחות מ-222 מיליון יורו.

נשיא המועדון ג'וזפ מריה ברתומאו הספיק להכחיש את הדיווחים שפורסמו הלילה בדבר התפטרותו מהמועדון, כאשר הסיבה העיקרית להמנעות היא כי חובות המועדון יחולו על חברי ההנהלה הנשארים, שמפצירים בנשיא שלא להתפטר. ברתומאו הציג היום את הרכש מפורטוגל, טרינקאו, אך התחמק בהמשך ממסיבת העיתונאים שנערכה.

האתר "TyC" הארגנטינאי חשף את תוכן המסמך, דואר רשום למעשה, בו בישר מסי לראשי ברצלונה כי הוא מעוניין לעזוב. "באמצעות מכתב זה, אני, ליונל אנדרס מסי קוצ'יטיני, מבקש כי חוזה ההעסקה בו אני מחזיק כרגע במועדון יגיע לסיומו על פי סעיף 24", כתב הכוכב למועדון והתייחס לסעיף המאפשר לו להשתחרר בתום כל עונה, "אני מעריך את ההזדמנות שניתנה לי לצמוח מבחינה אישית ומקצועית והתנאים שניתנו לי בזמן בו עבדתי עבור המועדון".

עוד כתב מסי: "אותה למידה וצמיחה אפשרה לי לגבש את ה'אני' המקצועי והאנושי שלי אבל מסיבות אישיות אני נאלץ לקבל את ההחלטה הקשה הזו, בתקווה שהיא תתקבל בעין יפה על ידי ההנהלה".

למרות גיבויים והודעות תמיכה משחקני ברצלונה, לא כולם בקטאלוניה בעד מסי בסכסוך של עם המועדון, כשחלקם מגיעים אפילו מהאופוזיציה להנהלה. חבר ההנהלה לשעבר והמועמד לנשיאות, טוני פריישה, אמר בתקשורת הקטאלונית: "אני מופתע ומאוכזב ממה שמסי עשה. אני לא מודאג במיוחד שהוא יעזוב, לכל דבר טוב יש סוף. אני מאוכזב מהדרך הלא חכמה שהוא הודיע בה על עזיבה. הוא לא כיבד את המועדון, זה מאוד מאכזב".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ