ספורט הארץ

ליברפול ניצחה אמש (שני) את ארסנל 1:3 ושמרה על מאזן מושלם אחרי שלושה משחקים בפרמייר-ליג. האדומים שלטו במשחק והגיעו למצבים רבים וגם כשנקלעו לפיגור, ידעו להפוך את התוצאה בתוך תשע דקות. יורגן קלופ היה מרוצה מההופעה של קבוצתו אבל לא אהב את הביקורת שהעביר רוי קין, פרשן הטלוויזיה של "סקיי" שאמר שההופעה של האלופה היתה מרושלת.

"האם שמעתי שאדון קין אמר שהיתה לנו הופעה מרושלת היום?", שאל קלופ בריאיון לאחר המשחק עם הפאנל של סקיי שכלל את שחקן העבר האירי, "הוא אמר 'זו היתה הופעה מרושלת', אני לא בטוח ששמעתי נכון, אולי קין ראה משחק אחר. זה היה משחק יוצא מן הכלל שלנו, שום דבר לא היה מרושל בו. מהשנייה הראשונה היינו דומיננטים מול קבוצה שנמצאת בכושר טוב. הכדורגל ששיחקנו היה מצוין, זה לא עוזר לנו לאף משחק בעתיד אבל במשחק הזה היינו נהדרים".

קין, אדם שלא חושש מעימותים, ניסה לסייג את עצמו מול קלופ. "אני חושב שהבנת אותי לא נכון, התכוונתי שהיו לכם רגעים מרושלים, המשחק שלכם היה מעולה".

לאחר מכן נשאל קלופ האם הוא היה מתוסכל מההחמצות הרבות של קבוצתו ומהעובדה שאלכסנדר לאקאזט היה יכול להשוות את התוצאה במחצית השנייה. "כן, זה היה קצת מתסכל שלא הצלחנו לסיים את המשחק אבל היו לנו כל כך הרבה רגעים גדולים ואני לא מצפה שאנחנו נסיים כל מצב בשער", אמר הגרמני, "היינו בפיגור, יכולנו גם לא לנצח את המשחק, תארו לכם שזה היה קורה. עצרנו את אובמיאנג והענשנו אותם. כשמשחקים בלחץ גבוה ברור שיש סיכון אבל אנחנו רוצים להשיג את הכדור כמה שיותר מהר והיינו מצוינים היום".

בסיום קלופ נפרד מקין ברוח טובה ואמר ש"הכל טוב". אחר כך נשאל קין על הרגישות של קלופ ואמר בחיוך: "הוא מאוד רגיש, תאר לעצמך שהוא היה מפסיד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ