פול פוגבה על הדיווחים אודות פרישתו מהנבחרת: "פייק, אנקוט בצעדים נגד הסאן"

הסאן פירסם כי כוכב נבחרת צרפת עשוי לפרוש ממנה לאחר התבטאויותיו של עמנואל מקרון נגד הטרור האיסלאמי במדינה, בצהריים שיחרר פוגבה הצהרה מפורטת ובה הסביר כי מדובר בשקר. "אני נגד כל צורה של טרור ואלימות", כתב

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פוגבה. האם הוא יפרוש?
עוזי דן
עוזי דן

לאחר שבצרפת ובאנגליה פורסמו הבוקר (שני) דיווחים כי פול פוגבה החליט לפרוש מנבחרת צרפת, הוציא קשר מנצ'סטר יונייטד הכחשה גורפת בחשבונותיו ברשתות החברתיות.

"אז הסאן עשו זאת שוב", כתב פוגבה, "ידיעה שהיא 100% לא מבוססת אודותיי מסתובבת לה, מצהירה דברים שלעולם לא אמרתי או אפילו חשבתי. זה דוחה, מכעיס ומתסכל אותי שכמה מקורות בתקשורת משתמשים בי לכותרות שקריות בנושא רגיש כמו האירועים הנוכחיים בצרפת, ועוד מוסיפים לקלחת את הדת שלי ואת הנבחרת".

פוגבה התייחס גם לנושא הטרור: "אני נגד כל צורה של טרור ואלימות. דתי היא של שלום ואהבה וצריך לכבד אותה. לצערי, כמה עיתונאים מתנהגים לא באחריות כשהם כותבים, מנצלים את חופש העיתונות שלהם ולא מוודאים את אמיתות הסיפור". הצרפתי אמר כי הוא מתכוון לפעול נגד העיתון שלטענתו קידם את הסיפור: "אני אנקוט בצעדים משפטיים נגד המפרסמים שהפיצו את סיפור ה-100% פייק ניוז הזה, ואני מתכוון לסאן. לחבר'ה האלה פשוט לא אכפת... תתביישו לכם".

העיתון פרסם בבוקר כי לאחר עריפת ראשו של מורה בפריז בידי אב מוסלמי, שהציג בכיתת בנו קריקטורות על הנביא מוחמד, אמר הנשיא מקרון בין השאר כי על המדינה להילחם בבדלנות האיסלאמית, לפעול נגד מטיפים, להגביל חינוך ביתי איסלאמי וכן כי "האיסלאם נמצא בבעיה בכל העולם". לפי הדיווחים פוגבה, מוסלמי בעצמו, זעם על דבריו המכלילים של הנשיא וראה בהם פגיעה במוסלמים בצרפת, ולכן רצה לפרוש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ