"אני לא מרגיש טוב": השעות האחרונות בחייו של דייגו מראדונה

בארגנטינה אבלים על מותו של דייגו מראדונה ורבים מתקשים להשלים עם הבשורה. מראדונה התלונן על קשיי נשימה ולא התעורר, תשעה אמבולנסים הגיעו לפנותו אך לא נותר להם אלא לקבוע את מותו בשל דום לב

עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דייגו מראדונה. בארגנטינה מתאבלים על מותו
עוזי דן

בארגנטינה ממשיכים לנסות ולעכל את מותו של דייגו מראדונה. במדינה מתאבלים מרה בצורות שונות - באיצטדיון של בוקה למשל החשיכו את כולו הלילה והשאירו אור רק בתא הצפייה הפרטי של דייגו, בזה של ארחנטינוס ג'וניורס קבוצתו הראשונה, התקבצו אוהדים וקראו בשמו.

בכלי התקשורת הארגנטינאים מראים שוב ושוב תמונות של בכי, אבל, תדהמה ולא מעט מרואיינים שבכו תוך כדי ראיון - למשל חורחה ולדאנו, חברו לנבחרת שזכתה בגביע העולם. גם הניחומים והתגובות ממשיכות לזרום מרחבי תבל.

במקביל מתגלים פרטים חדשים על השעות והשבועות האחרונים של מראדונה. למרות שאחרי הניתוח שעבר להסרת קריש דם בראשו נמסר כי הוא חש בטוב מתברר כי זה לא היה המצב בשבועות הללו. 

אוהדת בארגנטינה. מתקשים להאמיןצילום: RONALDO SCHEMIDT - AFP

סיבת המוות היא אכן דום לב, ככל הנראה בצקת הובילה לכך. אתמול לפני הצהריים שעון ארגנטינה הוא היה בביתו, ללא בני משפחה אך עם אנשי הצוות שלו (אחות וטבח), התלונן שקשה לו לנשום ואמר "אני לא מרגיש טוב" והלך לנוח בחדרו. בהמשך, כשלא הגיב לקריאות בשמו, הוזעק אמבולנס - לפי דיווח הגיעו לא פחות מתשעה כאלו - אבל לרופאים באמבולנס שפינה אותו לא נותר למרות מאמציהם אלא לקבוע את מותו, כאמור מדום לב.

אוהד מחוץ לאיצטדיון של ארחנטינוס ג'וניורס. רבים יצאו לרחובות להתאבלצילום: ALEJANDRO PAGNI - AFP

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ