ספורט הארץ

העונש שהוטל על נאפולי בגין אי הופעתה למשחק מול יובנטוס בתחילת חודש אוקטובר בוטל הערב (שלישי), ונקבע כי הקבוצות יקיימו את המשחק במועד חדש. לאחר דחיית שני הערעורים הראשונים של הקבוצה, פנתה נאפולי לערכאה השלישית - הוועדה האולימפית של איטליה - וזכתה בדיון שהתקיים היום. כתוצאה מכך הוחלט להפוך את הפסיקה על הפסד טכני לנאפולי ולהחזיר למאזנה בליגה האיטלקית את הנקודה שהורדה. 

לטענת ראשי הקבוצה, הם קיבלו הוראה מרשות הבריאות המקומית שלא להתייצב למשחק בטורינו מול יובנטוס ב-4 באוקטובר. ההוראה באה לאחר ששניים משחקני הקבוצה, פיוטר זיילינסקי ואליף אלמאס, נמצאו חיוביים לקורונה. במקביל, יובנטוס המשיכה בהכנות למשחק כרגיל, ושחקניה אף עלו לדשא בידיעה שהיריבה נמצאת הרחק מהאיצטדיון. בשני הדיונים הראשונים החליטו מנהלת הליגה האיטלקית וההתאחדות לכדורגל באיטליה לדחות את הטענות של נאפולי, וקבעו שהמועדון לא עשה מספיק כדי לעמוד בפרוטוקול הנהלים.  

כעת תידרש הליגה למצוא תאריך חדש בלוח הזמנים הצפוף גם כך, למשחק שהיה אמור להיערך לפני יותר מחודשיים. בינתיים, עקפה נאפולי את יובנטוס בטבלה בעקבות ההחלטה. בזכות הנקודה שהוחזרה לה, והשלוש שהורדו ליובנטוס, מדורגת נאפולי שלישית עם 24 נקודות, ויובנטוס צמודה לה במקום הרביעי עם פחות שערי זכות. שתי הקבוצות רחוקות שבע נקודות ממילאן המוליכה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ