עדכונים

רגע לפני שהשופט שורק לסיום, מולר עוד הספיק לפספס כדור עומק אדיר שחתך את כל ההגנה של ריאל. זו היתה ההזדמנות האחרונה במשחק, ובאיירן מוצאת את עצמה מחוץ לגמר.

הזדמנות אדירה לבאיירן מינכן שוב נעצרת אצל נבאס: כדור שהיה נראה אבוד מגיע לואגנר, ששולח אותו מהאוויר לכיוון לבנדובסקי, אבל השוער קולט ביציאה מעולה.

אחרי דקות ארוכות של לחץ על הרחבה של ריאלף, הומלס נוגח החוצה קרן ונותן למארחים קצת אוויר לנשימה.

הצלת ענק של קיילור נבאס: טוליסו מגיע לכדור אחרי בלאגן ברחב ובועט חזק מאוד מקרוב, השוער מתמתח ובאינסטינקט מצוין הודף את הכדור.

באיירן משווה את התוצאה: כדור רוחב מגיע לחאמס שבועט חזק, אבל הכדור פוגע בשחקן ריאל. הקולומביאני משתלט חזרה על הריבאונד, בועט מקרוב לרשת של נבאס, ולא חוגג. הגמרנים זקוקים לשער נוסף כדי לעלות.

ההגנה של באיירן מינגן לא מתפקדת, וכמעט סופגת: מרסלו מכניס מעולה לתוך הרחבה, רונאלדו בועט מהאוויר מארבעה מטרים, אבל מעל למסגרת.

אלאבה משגר בעיטה חזה מצד שמאל, פוגע ברגל של שחקן הגנה ומשנה כיוון. נבאס הודף מצוין לקרן.

טעות נוראית של אולרייך מסדרת לריאל יתרון: חצי דקה בלבד מפתיחת המחצית, טוליסו ניסה להחזיר כדור אחורה לשוער שלו. אולרייך הלך לכדור וניסה לגשת אליו עם היד, רק בשביל להיזכר שאסור לו לקלוט את הכדור בידו. הוא ניסה להציל את המצב עם הרגל הנגדית, אבל ללא הואיל. כל מה שנותר לבנזמה הוא להגיע לכדור מאחוריו ולגלגל אותו לרשת.

שוב ריאל מדריד מסכנת את השער של אולרייך, הפעם זה רונאלדו שמקבל כדור באגף ימין, חותך למרכז ובועט למסגרת, אבל השוער הודף לקרן.

החמצת ענק לבאיירן מינכן: הומלס מכניס כדור עומק אדיר ללבנדובסקי, ונבאס הודף. הכדור מגיע לנבאס שנסתער לכיוון השער, אבל ממטר וחצי הכדור שלו ניתז גבוה מעל המשקוף.

חאמס על הדשא. החמצת ענקצילום: JAVIER SORIANO/אי־אף־פי

ריברי נכנס לרחבה וחותך את הצד הימני של הגנת ריאל מדריד, מולר משתלט על הכדור שהצרפתי מוסר לו אבל בועט חלש לידיים של נבאס.

תומאס מולר מגיע למצב קורץ בצד שמאל של הרחבה ומעביר רוחב שטוח, אבל הכדור לא מגיע לאף שחקן אדום.

ריאל משיגה שוויון מהיר: אסנסיו משאיר את מרסלו פנוי באגף שמאל, המגן מגביה לצד השני של הרחבה, ובנזמה החופשי לגמרי נוגח לרשת של אולרייך.

בנזמה נוגח את השוויון, הערב בברנבאוצילום: JAVIER SORIANO/אי־אף־פי

ריאל מגיעה למצב ראשון במשחק: תרגיל בכדור חופשי משאיר את בנזמה באגף ימין בתוך הרחבה, הוא מיישר את הכדור לרונאלדו, אבל האחרון בועט החוצה.

באיירן מינכן פותחת חזק ומשחקת על האגפים של ריאל, וגם משיגה את שער היתרון המוקדם: ראמוס מסתבך עם כדור שמגיע מאגף ימין של הגרמנים, וקימיך הפנוי בועט מקרוב פנימה. בשלב זה, ריאל עדיין עולה בזכות שערי חוץ.

קימיך חוגג עם מולר את היתרון המוקדם, הערב במדרידצילום: OSCAR DEL POZO/אי־אף־פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ