לה ליגה בארצות הברית? שחקני הליגה הספרדית מאיימים בשביתה

ההסכם שחתמה הליגה הספרדית לקיום משחקים בארה"ב, שתקף ל-15 שנה, מעורר את זעמם של השחקנים. "אי אפשר שאדם אחד יחליט על משהו כזה, שמשפיע על כל כך הרבה אנשים, שחקנים ואוהדים", אמר יו"ר איגוד השחקנים, "נמאס לנו שלא סופרים אותנו"

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סרחיו ראמוס עם מרסלו. האיגוד הבהיר כי קיימת אפשרות להשבית את הליגה
סרחיו ראמוס עם מרסלו. האיגוד הבהיר כי קיימת אפשרות להשבית את הליגהצילום: SERGIO PEREZ/רויטרס
עוזי דן
עוזי דן

יוזמתה של מנהלת הליגה הספרדית לקיים משחק ליגה בארה"ב והחוזה שנחתם בעקבות כך מעוררים כעס גדול אצל השחקנים הספרדים. איגוד השחקנים הספרדי קיים אמש (רביעי) פגישה בה נכחו הקפטנים של קבוצות לה ליגה, ובין השאר הושמע איום בשביתה אם דרישות השחקנים לא ימולאו.

במפגש הקפטנים הוצהר פה אחד כי הם מתנגדים לכל משחק של הליגה הספרדית מחוץ לגבולות ספרד. יושב ראש ארגון השחקנים, דויד אגאנסו - מי ששיחק בבית"ר ירושלים לתקופה קצרה ב-2006 - אמר כי על ראשי לה ליגה היה להתייעץ עם השחקנים לפני שחתמו על הסכם שכזה.

"העובדה שההסכם עם האמריקאים הוא ל-15 שנה מראה חוסר כבוד", אמר אגאנסו, "זה לא רק המשחק עצמו אלא גם הנסיעה והבריאות של השחקנים, וכמובן העובדה שאין שום היגיון שקבוצה תוותר על משחק ביתי שלה. אי אפשר שאדם אחד יחליט על משהו כזה שמשפיע על כל כך הרבה אנשים, שחקנים, אוהדים ועוד, ולתקופה כה ארוכה. נמאס לנו שלא סופרים אותנו ולא מעריכים אותנו".

אגאנסו אמר כי איגוד השחקנים ידרוש לבטל את ההסכם, וכי יש אפשרות להשבתת הליגה אם הדרישה לא תיענה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ