עוזי דן
עוזי דן

קנסות שמוטלים על קבוצות בגלל התנהגות האוהדים משולמות על ידי המועדון ולא על ידי האשמים. נשיא לאציו קלאודיו לוטיטו, החליט היום (שני) לנסות לשים לכך סוף.

במכתב ששלח לארגון ה"קורבה נורד", היציע הצפוני, ארגון אוהדים ידוע לשמצה של לאציו בעיקר בגלל עמדות גזעניות של חלק מחבריו, "ביקש" מהם לוטיטו 50 אלף יורו. זה הקנס שקיבלה לאציו על כך שחלק מחברי הארגון הצדיעו במועל יד במשחק הליגה האירופית נגד רן הצרפתית.

"לאור החקירה של אופ"א ושל המשטרה, הצילומים וההתנהגות שלכם, ספגנו קנס של 50 אלף יורו ונראה שאתם אחראים לעונש הזה, ואתם תחויבו בהתאם". המועדון הודיע כי הוא מעניש מיוזמתו את חברי הארגון שלא יוכלו להכנס לשלושת המשחקים הקרובים של לאציו באולימפיקו. לוטיטו גם מתכנן העלאת מחירים ליציע הספציפי של חברי הארגון במידה ולא ישלמו את הקנס.

במשחק שהתקיים הערב, אחרי שאטלאנטה הודחה מהגביע היא נעצרה גם בליגה וירדה למקום החמישי, בפיגור שלוש נקודות מרומא הרביעית.

דווקא מול ספא"ל האחרונה בטבלה, שניצחה פעם אחד ב-12 המחזורים האחרונים בליגה, ההתקפה הפוריה ביותר באיטליה התקשתה. ההתחלה נראתה מבטיחה עם שער יפה של יוזיפ' אילצ'יץ בדקה ה-16 לאחר בישול של דובאן ספאטה, אבל ההמשך תיסכל את הקבוצה מברגמו והגנתה נכנעה פעמיים תוך שש דקות לאנדראה פטאניה (54) שכבש מול קבוצתו לשעבר ולקשר מתיאה ואלוטי (60). אטלאנטה הרבתה להחמיץ וננאד טומוביץ', בלם ספא"ל שנכנס לקראת הסיום, הציל שער בטוח מרגלי ספאטה, 1:2 לספא"ל בסיום.

ריאל מדריד מציגה: כישרון ברזילאי נוסף

מה שסוכם לפני כמה שבועות הפך היום לרשמי. יום אחרי שחגג 18, חתם ריינייר, קשר פלאמנגו, בריאל מדריד. הבלנקוס שילמו עבורו 30 מיליון יורו והוא אמור להצטרף לקבוצת המילואים קסטייה בליגה השלישית, לפחות עד סוף העונה הנוכחית.

"היי מדרידיסטאס! אני ריינייר, ברזילאי בן 18. אני רוצה להיכנס לספרי ההיסטוריה של המועדון הזה. אני אתן כל מה שיש לי כדי לכבד את החולצה של המועדון הגדול בעולם. תסמכו עליי. האלה מדריד!", כתב במסר לאוהדים.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ