דיווחים באנגליה: מנצ'סטר סיטי תספוג הורדת נקודות בפרמייר-ליג

האינדפנדנט מדווח כי הנהלת הליגה האנגלית צפויה להעניש את המועדון ללא קשר להליך מול אופ"א. נשיא מינהלת הליגה הספרדית: "סוף סוף אופ"א נקטה בפעולות"

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טבאס. "הענשת רמייה הכרחית לכדורגל באירופה"
טבאס. "הענשת רמייה הכרחית לכדורגל באירופה"צילום: Albert Gea/רויטרס
עוזי דן
עוזי דן

לאחר הפצצה שהטילה אופ"א והעונש שהשיתה על מנצ'סטר סיטי - הכפוף כמובן לערעור של סיטי לקא"ס, בית הדין לבוררות בספורט - מעריכים היום (שבת) באנגליה כי גם הנהלת הפרמייר-ליג תיאלץ לפעול ולהעניש את האלופה היוצאת. לפי כמה כלי תקשורת אנגליים, בהם האינדפנדנט האמין, בהנהלת הליגה עומדים להחליט על הורדת נקודות לסיטי בלי קשר לערעור ובלי לחכות לתוצאותיו.

למרות זאת קיימות הערכות באנגליה כי הערעור של סיטי יכול לשאת פרי עד כדי ביטול ההשעייה כליל והסתפקות בקנס כספי. לפי סקיי, סיטי כבר שכרה את שירותיהם של המומחים הגדולים ביותר לספורט ומשפט שייצגו אותה בקא"ס.

חביאר טבאס, נשיא מינהלת הליגה הספרדית - הליגה הכי פחות שיוויונית בין הליגות הגדולות ששתיים מקבוצותיה הן העשירות בעולם - הצליח לשבור שיאי ציניות כאשר הילל ושיבח את אופ"א ומתח ביקורת על סיטי. "אופ”א סוף-סוף נוקטת בפעולות מכריעות וחשובות. אכיפת חוקי הפייר-פליי הפיננסי והענשת רמייה פיננסית היא הכרחית לעתיד הכדורגל האירופי", אמר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ