במקום לסייע במשחק אליפות היסטורי, הסדרנים של אנפילד יעזרו לקשישים בתור לסופר

מנכ"ל ליברפול הציע בטוויטר את עזרתם של סדרני אנפילד במרכולים באיזור מרסיסייד. הסדרנים יעזרו בניהול התורים הארוכים, בהכוונת מכוניות חונות ואפילו בנשיאת מצרכים לרכב עבור קשישים

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנשים עומדים בתור כדי להיכנס למרכול באנגליה. הסדרנים של אנפילד יעזרו לנהל את התורים הארוכים
אנשים עומדים בתור כדי להיכנס למרכול באנגליה. הסדרנים של אנפילד יעזרו לנהל את התורים הארוכיםצילום: Jacob King/אי־פי
ספורט הארץ

אם הפרמייר-ליג לא היתה נעצרת והכל היה מתנהל כשורה, ייתכן שליברפול היתה משחקת אתמול (שבת) באנפילד את משחק האליפות שלה מול קריסטל פאלאס. כידוע, התפשטות וירוס הקורונה עצרה את המשחקים ולפחות בינתיים, דחתה את החגיגות של האדומים, אך הסדרנים של אנפילד לא מתכוונים להישאר חסרי מעש.

היום הודיע מנכ"ל ליברפול, פיטר מור, שסדרני המועדון מציעים את עזרתם בהתנדבות כדי לסייע למרכולים באיזור מרסיסייד. בשל המשבר, בימים האחרונים התפרסמו תמונות באנגליה של אי-סדר במרכולים רבים, לצד תורים ארוכים של קונים שמחכים זמן רב כדי לרכוש מצרכי מזון.

לפי הצעתו של מור, הסדרנים יתרמו את הזמן והידע שלהם בארגון אירועים הומי אדם. "זוהי הודעה למנהלי מרכולים באיזור מרסיסייד" כתב מור בטווויטר. "סדרני האצטדיון שלנו, מציעים בהתנדבות את זמנם ואת מומחיותם על מנת לעזור בשליטה בקהל גדול, בניהול תורים, בסידורי חנייה ובעזרה לקשישים בקנייה ונשיאת המצרכים שלהם למכוניות. הם באמת הטובים ביותר בתחום והם ישמחו לעזור בכל דרך אפשרית. אתם מוזמנים לפנות אלי ואני אקשר ביניכם. לעולם לא תצעדו לבד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ