עוזי דן
עוזי דן

לאחר הביקורות הקשות על המהלך של הוצאת עובדים לחל"ת, הן מצד שחקני עבר, הן מצד הממשלה ובייחוד מצד אוהדים, שינתה הערב (שני) ליברפול את החלטתה והודיעה כי היא חוזרת בה.

"אנחנו מאמינים שביצענו החלטה מוטעית והחלטנו לחזור בנו ולא להוציא את העובדים שלנו לחל"ת. הכוונה שלנו היתה ונשארה לא לפגוע בכוח העבודה שלנו שבכל מקרה היה מקבל משכורת מהמדינה ומאיתנו, אבל הבנו שטעינו".

"אני לא מכיר אף אוהד של ליברפול שלא ייגעל מההתנהגות של המועדון", טען סטאן קולימור, שחקן עבר בליברפול, לפני ששונתה ההחלטה והוסיף: "זו יריקה בפנים של כולם - לא רק בעובדים אלא גם בפני האוהדים". המועדון, שהרוויח 42 מיליון ליש"ט בשנה החולפת, טען להגנתו כי מי שיוצא לחל"ת יקבל 80% משכרו - עד 2,500 ליש"ט בחודש - ודמי אבטלה, אך כאמור, התחרט.

סון יונג מין יתגייס לצבא דרום קוריאה

השחקן הדרום קוריאני של טוטנהאם מעוניין לנצל את השבתת הפרמייר-ליג ולבצע את שירות החובה. סון, הנמצא בבידוד, חזר לקוריאה בסוף מארס ומעוניין להתחיל את השירות כשיסיים את תקופת הבידוד, לקראת סוף אפריל.

סון אמור היה לשרת 21 חודשים אך זכה לקיצור משמעותי לאחר שהוביל את מדינתו לזכייה במשחקי אסיה ב-2018. השחקן יחזור לאנגליה בתום השירות המקוצר שצפוי להימשך עד כחודשיים.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ