להתראות, קאמפ נואו: ברצלונה תמכור את שם איצטדיונה ותתרום ההכנסות

דירקטוריון המועדון החליט שהחל מהעונה הבאה יימכר שמו של האיצטדיון שנפתח ב-1957 ובעונה הראשונה ההכנסות ייתרמו למאבק בנגיף הקורונה

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קאמפ נואו, העונה. המכירה תוקדם למטרה טובה
קאמפ נואו, העונה. המכירה תוקדם למטרה טובהצילום: Joan Monfort/אי־פי
עוזי דן
עוזי דן

ברצלונה החליטה למכור את זכויות הפרסום על שמו של איצטדיונה לעונה הבאה כדי לעזור במאבק נגד בקורונה. דירקטוריון המועדון החליט זאת היום (שלישי) וברצלונה תתרום את כל הכסף שיגויס באמצעות מכירת הזכויות התואר למלחמה במגפה בקטאלוניה, ולא רק בה.

לקאמפ נואו, שנפתח ב-1957, לא היה מעולם ספונסר והתכנון של המועדון היה להתחיל עם מכירת זכויות השם בשנת 2023. "אנחנו רוצים להעביר מסר אוניברסלי: לראשונה למישהו תהיה הזדמנות לשים את שמו על קאמפ נואו וההכנסות ילכו לכולם לא רק לברסה", אמר סגן נשיא המועדון ג'ורדי קרדונר לסוכנות הידיעות אי-פי.

קבוצות הליגה האיטלקית בעד סיום העונה

מנהלת הליגה האיטלקית הודיעה כי כל הקבוצות בליגה האיטלקית הבכירה אישרו פה אחד את הרצון לסיים את העונה הנוכחית. בניגוד לפרסומים לא רשמיים אתמול בהם נטען שבין שלוש לשמונה קבוצות מתנגדות, התברר כי הקבוצות הצביעו פה אחד על חזרה לשחק בכפוף לפרוטוקול התנהלות של משרד הבריאות האיטלקי. ב-4.5 יוסר הסגר מאיטליה ולפי התכנית יחזרו הקבוצות להתאמן בשאיפה להחזיר את הסריה A.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ