עוד צעד בדרך לחזרה? כל קבוצות הפרמייר-ליג הצביעו בעד חידוש העונה

בפגישה שהתקיימה היום בין 20 קבוצות הליגה האנגלית הובעה הסכמה גורפת באשר לחזרה למגרשים, בכפוף לאישור הממשלה. בכל מקרה, המשחקים לא ייערכו באיצטדיוני הקבוצות, כך שליברפול לא תוכל לקבל את צלחת האליפות באנפילד

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מוחמד סלאח מליברפול מנסה להתגבר על אדם סמית' מבורנמות'. הקבוצות רוצות לחזור למגרשים
מוחמד סלאח מליברפול מנסה להתגבר על אדם סמית' מבורנמות'. קבוצות הפרמייר-ליג רוצות לחזור למגרשיםצילום: PHIL NOBLE/רויטרס
עוזי דן
עוזי דן

לאחר שהקבוצות באיטליה עשו זאת מוקדם יותר היום (שישי), גם 20 קבוצות הפרמייר-ליג הצביעו פה אחד על הרצון לחזור לשחק, ולסיים את עונת 2019/2020. ההצבעה התקיימה במסגרת פגישת וידאו מיוחדת שערכו הקבוצות היום אחר הצהריים.

המועדונים אמנם יודעים שלא יוכלו לקבוע בעצמם על החזרה, והם כפופים לאישורי הממשלה ומשרד הבריאות הבריטי, אולם לאור ההתנגדות שהשמיעו שחקנים מסוימים בנושא, ההצבעה פה אחד היום היתה חשובה.

בפרמייר-ליג מבקשים להתחיל לבצע בקרוב בדיקות קורונה לשחקנים, ובהנחה שיינתנו אישורים מהממשלה, ולא יתגלו בעיות רפואיות, התכנון הוא לחזור לשחק ב-8 ביוני. עדיין לא ברור היכן יתקיימו המשחקים, כאשר התוכנית היא לקיימם באופן מרוכז בעשרה איצטדיונים ספציפיים, על מנת לחסוך במספר אנשי כוחות הביטחון. בכל אופן, בשלב הזה כבר ברור שאף קבוצה לא תשחק באיצטדיון הביתי שלה, והמשחקים ייערכו בכל מקרה ללא קהל. כתוצאה מכך, גם כאשר תוכתר ליברפול לאלופה, היא לא תוכל לחגוג עם אוהדיה באנפילד.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ