בופון וקייליני ימשיכו ביובנטוס, שאישרה כי "יש שיחות" לגבי טרייד פיאניץ'-ארתור

פאביו פראטיצ'י, המנהל המקצועי של יובנטוס, סיפר בריאיון לסקיי איטליה על ההכנות לעונה הבאה. שני השחקנים הוותיקים יישארו בקבוצה ואישר שמתקיימות שיחות לגבי טרייד אפשרי בין הקשר מיראלם פיאניץ' לארתור מברצלונה

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ג'אנלואיג'י בופון. ממשיך ביובנטוס
ג'אנלואיג'י בופון. ממשיך ביובנטוסצילום: SUSANA VERA/רויטרס
עוזי דן
עוזי דן

פאביו פראטיצ'י, המנהל המקצועי של יובנטוס, אישר בריאיון לסקיי איטליה כי שוערה הוותיק של הקבוצה ג'אנלואיג'י בופון והקפטן ג'יורג'יו קייליני ימשיכו בקבוצה גם בעונה הבאה. "הדברים נסגרו והם יהיו חלק מהסגל", אמר פראטיצ'י.

מלבד שני הוותיקים, פראטיצ'י נדרש גם לחידוש החוזה של פאולו דיבאלה. "השיחות הופסקו בגלל הקורונה, אבל אנחנו רוצים שהוא יישאר איתנו לאורך ימים", אמר המנהל המקצועי. לפני כמה ימים הצהיר פראטיצ'י כי "דיבאלה הוא שחקן יובנטוס וגם יישאר כזה". באשר לאפשרות חזרתו של פול פוגבה ליובנטוס, הוא שיבח את הקשר הצרפתי אך טען שהשמועות על חזרתו ליובה הן רק שמועות וכי במצב השוק הנוכחי מעטות הקבוצות שיכולות לצרפו.

פראטיצ'י התייחס גם לשמועות באשר לטרייד המתבשל בין ברצלונה לאלופת איטליה לגבי החלפת הקשרים מיראלם פיאניץ'-ארתור ואישר את אפשרות המעבר. "מועדונים גדולים תמיד מדברים ביניהם, לא רק לגבי החלפות אלא גם על האפשרות להתקדם. כרגע אנחנו נמצאים בשלב השיחות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ