בספרד רוצים לערוך את גמר הגביע עם קהל. עשרה חולים נוספים בבונדסליגה

אתלטיק בילבאו וריאל סוסיאדד ביקשו לקיים את הגמר בסביליה עם קהל, ההתאחדות הספרדית לא פסלה זאת אך ציינה כי משמעות הדבר היא דחייה נוספת בקיומו. גרמניה: עשרה חולי קורונה נוספים התגלו בבדיקות שנערכו בבונדסליגה

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מרטין אודגור ואלכס איסק, שחקני סוסיאדד. ישחקו את הגמר מול קהל?
מרטין אודגור ואלכס איסק, שחקני סוסיאדד. ישחקו את הגמר מול קהל?צילום: SUSANA VERA/רויטרס
עוזי דן
עוזי דן

משרד הבריאות הספרדי יאשר לקבוצות הכדורגל לחזור לאימונים בשבוע הקרוב. בתחילה האימונים ייערכו בקבוצות (קפסולות) קטנות, והדבר פותח פתח לחזרה מלאה לאימונים במהלך מאי ולחזרת הליגה ביוני, כך מדווחים היום (שני) בספרד.

האופטימיות לחזרה כה גדולה עד שאתלטיק בילבאו וריאל סוסיאדד, שתי הקבוצות הבסקיות שהעפילו לגמר הגביע, ביקשו לקיים את הגמר בסביליה עם קהל. בהודעה המשותפת נכתב: "הרצון של שתי הקבוצות היה תמיד לשחק בגמר בנוכחות האוהדים שלנו ביציעים".

ההתאחדות הגיבה בתמיכה מסוייגת וטענה כי קיום הגמר עם אוהדים הוא בקשה לגיטימית אבל אי אפשר לדעת מתי זה יתאפשר. במידה שהקבוצות יתעקשו, ציינה, ייתכן שהגמר ייערך מאוחר יותר השנה או אפילו ב-2021.

בבונדסליגה ממשיכים לבדוק ולהידבק

נתונים שפירסמה הבונדסליגה על הבדיקות שבוצעו במועדונים העלו שעשרה אנשים התגלו כחולים. למעשה מדובר במספר מעודד שכן הבדיקות נערכו ללא פחות מ-1,724 שחקנים, מאמנים, אנשי צוות מקצועי ועוד. עשרת החולים, שלפי ההסכם בין הליגה למשרד הבריאות לא פורסמו שמותיהם או תפקידיהם, ייכנסו לבידוד בין שבועיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ