"הליגה הספרדית תתחדש ב-20 ביוני ותסתיים ב-26 ביולי": מאמן לגאנס חושף

מאמנה המקסיקאי של לגאנס, חאבייר אגירה, אמר בריאיון במולדתו כי התקבלו התאריכים לחידוש וסיום הליגה. בדיקות שנערכו בקבוצות הליגה גילו חמישה שחקנים נוספים שנדבקו בקורונה. נשים: פורמיגה דחתה את פרישתה על מנת לשחק בטוקיו 2021

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אגירה, העונה. חמישה שבועות אינטנסיביים
אגירה, העונה. חמישה שבועות אינטנסיבייםצילום: ALBERT GEA/רויטרס
עוזי דן
עוזי דן

אחרי שאתמול (חמישי) דובר בספרד על שלושה תאריכים אפשריים לחידושה של הליגה - 12, 19 או 26 ביוני סיפר הלילה מאמנה המקסיקאי של לגאנס, חאבייר אגירה, בריאיון במולדתו כי "קיבלנו תאריך לחידוש הליגה - היא תחל ב-20 ביוני ותסתיים חמישה שבועות לאחר מכן ב-26 ביולי".

בריאיון למארקה קלארו במקסיקו הסביר המאמן כי 11 המחזורים שנשארו יתקיימו פעמיים בשבוע - מחזור בשבת וראשון ומחזור ברביעי וחמישי. הנהלת לה ליגה סירבה לאשר או להכחיש את מדברי המאמן.

עוד בספרד. סבב הבדיקות הראשוני של חלק מהקבוצות בליגה העלה חמישה שחקנים שנדבקו בקורונה. שלושה מהם שייכים לקבוצות בכירות ושניים נוספים לקבוצות בדרג ביניים, כך דיווחה תחנת הרדיו Rac1. הנתונים תואמים את הציפייה של מנהלת לה ליגה שהעריכה כי 25-30 שחקנים יימצאו חולים או נשאים בבדיקות לגילוי קורונה. התוצאות הללו הן חלקיות לאחר בדיקה של יותר מרבע מהליגה.

לאחר סיום כל המבחנים וכאשר יוודעו כל תוצאות הבדיקות יוכלו השחקנים - חוץ מהחולים - לחזור ולהתאמן, בשלב הראשון אימונים אינדבידואלים עם לא יותר משישה שחקנים על חצי מגרש אימונים. השלב השני יהיה אימונים בקבוצות קטנות ולאחריו ועוד סבב בדיקות חזרה לאימונים רגילים.

פורמיגה רוצה להשתתף באולימפיאדה נוספת

פורמיגה, קשרית נבחרת ברזיל וסן ז'רמן, המכונה "הנמלה" על שום מוסר העבודה שלה, ממשיכה להוכיח כי היא כזו גם בגיל 42. השחקנית היחידה (או השחקן) בהיסטוריה שהופיעה בשבעה גביעי עולם חתמה רשמית על הארכת החוזה שלה בפאריז לשנה נוספת. התכנון שלה היה לפרוש לאחר המשחקים האולימפיים בטוקיו, אך מכיוון שאלו נדחו היא רוצה להשתתף בהם בשנה הבאה ולשחק עד אז.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ