עם החזרה לאימונים: שישה שחקנים בפרמייר-ליג נמצאו חולים בקורונה

בבדיקות שנערכו ל-748 שחקנים ואנשי צוות, נמצאו שישה שחקנים חיוביים. התוצאה היתה צפויה אך עלולה להחריף את המחלוקת לגבי חידוש משחקי הליגה

עוזי דן
עוזי דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתחם האימונים של ארסנל. קבוצות הפרמייר-ליג שבו היום להתאמן
מתחם האימונים של ארסנל. קבוצות הפרמייר-ליג שבו היום להתאמן צילום: PAUL CHILDS/רויטרס
עוזי דן
עוזי דן

קבוצות הפרמייר-ליג חזרו היום (שלישי) לאימונים במתכונת מצומצמת. לקראת החזרה לאימונים נערכו בדיקות קורונה לכלל השחקנים ואנשי הצוות בליגה. התוצאות הראשונות של הבדיקות הניבו שישה שחקנים חולים משלוש קבוצות שונות. השמות לא נמסרו אך הם ייכנסו לפי ההוראות לבידוד של שבוע. סך הכל נבדקו 748 שחקנים ואנשי צוות מ-19 מועדונים. הקבוצה האחרונה ערכה את הבדיקות שלה היום ותוצאותיהן יתקבלו בשבת.

המספרים נחשבים לטובים מאוד, גם בהשוואה לבדיקות שנערכו בגרמניה. אבל באנגליה, בה שחקנים רבים חוששים לחזור ולשחק, זה יכול להוות תירוץ לדחיית שובה של הליגה. התאריך המתוכנן כרגע הוא 12 ביוני אבל המועד לא סופי. ההערכה היא שאם אכן יוחלט על חידוש הפרמייר-ליג, היא תשוב לכל המוקדם ב-19 ביוני.

הקבוצות חזרו להתאמן לפי המתווה שסוכם עליו אתמול, כרגע בקבוצות קטנות של לא יותר מחמישה שחקנים ולא יותר מ-75 דקות לאימון כאשר יש לדבוק בריחוק חברתי. כפי שחשפו ב-BBC - דגלי קרן, כדורים, קונוסים, שערים ועוד יחוטאו לאחר כל אימון. אמצעים נוספים בהמשך יהיו בדיקות פעמיים שבוע וכן שאלון יומי לפני אימון ובדיקת טמפרטורה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ