P P
P P
}}

שאלות ותשובות

אהבתי את אתר הארץ בעיצובו הקודם, למה עדכנתם את העיצוב?

ב-2011 הושק אתר הארץ החדש, תוך שימת דגש לא רק על חווית המשתמש, אלא גם על חשיבותם של התכנים הייחודיים להארץ. כעת, ההתפתחות הטכנולוגית והשינויים בהרגלי הגלישה, אפשרו לנו לשפר עוד יותר את חווית השימוש באתר, בין אם אתם גולשים באמצעות מחשב, טאבלט או סמרטפון. העיצוב החדש מתאים עצמו לכל מסך, מאפשר ניווט קל ומהיר, ולטעמנו נראה טוב יותר. אנו מקווים כי תמצאו את העיצוב החדש נוח וידידותי.

מה חדש ומהם היתרונות של העיצוב המעודכן?

לא משנה אם אתם גולשים מהמחשב הביתי, מחשב נייד, טאבלט או סמרטפון, העיצוב החדש של האתר הארץ מתאים עצמו לכל גודל מסך. שילבנו בו תפריט חדש, קל ומהיר לניווט וכן אפשרות לשתף בקלות ברשתות החברתיות. בנוסף, שיפרנו את ממשק המלצות התוכן והוספנו אפשרות לקריאת זן - קריאה רציפה, ללא פרסומות. הגופן (פונט) החדש והמעוצב מחליף את גופן אריאל הישן והאהוב, והגדלנו את התמונות - כדי שלא תפספסו אף פרט חשוב. כתבות מגזין מוגשות מעתה בתצוגה ששמה דגש על התמונות, קטעי הווידאו והאלמנטים האינטראקטיביים.

כיצד ניתן לנווט באתר הארץ החדש?

באתר החדש שילבנו ממשק ניווט קל ומהיר. בכל מקום באתר, בין אם אתם בדף הבית, בתחילת או באמצע כתבה, תוכלו למצוא בפינה הימנית העליונה את הכפתור "מדורים". לחיצה עליו תפרוש לפניכם את כל המדורים ותתי-המדורים באתר הארץ, ומשם הדרך לתחום העניין שלכם קצרה. עוד בחלקו העליון של האתר, שורת הכתבות המומלצות שפורסמו בכל מדור ומדור, בה תוכלו למצוא גם את הכתבות הפופולריות והעדכניות ביותר, על-ידי לחיצה על החצים ימינה ושמאלה. בצדו השמאלי של האתר מופיעות כהרגלן עוד כתבות נקראות וכן פוסטים נבחרים מהבלוגים של הארץ.

אני מעדיף את הגופן הישן שמופיע ברוב אתרי האינטרנט. מה הפתרון?

הגופן (פונט) החדש מותאם לגלישה ולנראות מיטבית בכל הדפדפנים המובילים. במידה שהטקסט בכתבה אינו מופיע באופן די ברור, ניתן תמיד לחזור לגופן הישן (אריאל). כדי לעשות זאת, יש ללחוץ על שמך ובתפריט המשתמש שנפתח יש ללחוץ על הכפתור "שנה פונט". בחירתך תישמר עד לפעם הבאה שתבחר/י לשנות את הפונט.

לאן עברה רשימת הקריאה שלי?

לאחר ההתחברות לאתר, רשימת הקריאה האישית שלכם תופיע בצד שמאל למעלה. לחיצה על "רשימת קריאה" תפתח את רשימת הכתבות האחרונות שסימנתם. על מנת להוסיף כתבה לרשימת הקריאה, יש להיכנס אליה וללחוץ על הכפתור "שמור" בשורת הכפתורים המופיעה מתחת לכותרת הכתבה.

היכן מופיעים כפתורי השיתוף?

אהבתם את הכתבה? תוכלו לשתף אותה בפייסבוק ובטוויטר בקלות ובנוחות. בתחילת כל כתבה, מתחת לשורת הכותרת מופיע כפתור השיתוף בפייסבוק ולצדו מספר הפעמים שהכתבה שותפה. לחיצה על הכפתור תפתח את חלונית השיתוף, בה תוכלו להוסיף שורת סטטוס אישית ולפרסם את הסטטוס. כפתורי שיתוף נוספים מופיעים בצד ימין של הכתבה, והם מלווים אתכם לכל אורכה. לבסוף, תוכלו למצוא גם כפתורי שיתוף נוספים בתחתית הכתבה.

האם המינוי שלי תקף גם באתר החדש?

כמובן! המינוי הדיגיטלי שלכם לא השתנה. על מנת להתחבר לאתר הארץ יש ללחוץ על כפתור "כניסה/הרשמה" בצדו השמאלי העליון של האתר. הקלידו את שם המשתמש (אימייל) ואת הסיסמה שלכם, והמשיכו לגלוש באתר הארץ וליהנות מגישה חופשית ומלאה לכל הכתבות באתר.

למה כדאי לי לעשות מינוי לאתר הארץ?

מינוי דיגיטלי להארץ בעברית מעניק לך גישה חופשית לכל תכני הארץ באתר בעברית, בטאבלטובסמרטפונים, גישה חופשית לאפליקציית מוסף הארץ ב-iPad ובאנדרואיד, גישה חופשית לאפליקציית מגזין TheMarker ב-iPad ובאנדרואיד, מבזקים מכל הפלטפורמות, חשיפה למגוון בלוגרים ודעות, עדכון שוטף במיילים, הפחתת פרסומות ובאנרים, חשיפה לכתבות אינטראקטיביות וסרטוני וידאו, גישה מלאה לארכיון הכתבות של האתר ומהדורה יומית של העיתון המודפס בדפדפן. מנויים בלבד נהנים גם מקריאת זן - ללא פרסומות ובהגשה נוחה לקריאה.

יש לי שאלות נוספות. מה ניתן לעשות?

בעמוד שאלות ותשובות תוכלו לקבל מענה למרבית השאלות בנוגע לאתר הארץ, המינוי הדיגיטלי והעיתון המודפס. אם בכל זאת נותרה שאלה ללא מענה, אתם מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות של הארץ, באמצעות עמוד צור קשר.

מינוי דיגיטלי ב-₪4.90 בלבד

מה זה כולל?

  • קריאת כתבות ללא פרסומות
  • גישה חופשית למיטב התכנים באתר הארץ
  • גישה חופשית לארכיון הכתבות באתר
  • אפליקציות מתקדמות לאייפון ואנדרויד
  • מוסף הארץ ומגזין TheMarker בטאבלט
לפרטים נוספים