עשרה דברים שלמדנו בשנת הטיולים והתיירות המוזרה בהיסטוריה

העניין בתיירות ובטיולים גדל משמעותית גם בשנה בה לא היו תיירות או טיולים. מביטול הטיול הגדול ועד דובאי, הנה עשרה דברים שאפשר לומר במבט ישראלי לחלוטין על שנת 2020

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמל התעופה בן גוריון
נתב"ג 2020 צילום: מוטי מילרוד
משה גלעד
משה גלעד
משה גלעד
משה גלעד

לא היתה שנה כזו. הלוואי שלא תהיה שנה כזו. ובכל זאת, כאשר מתבוננים לאחור על שנת 2020 עם משקפת של נוסעים או מטיילים, מסתבר שקרו המון דברים שלא צפינו ולא שיערנו. הנה עשרה דברים שאפשר לומר במבט ישראלי לחלוטין על שנת 2020 כשנת הנסיעות והטיולים המוזרה ביותר בהיסטוריה.

היית כבר בדובאי?

החיפוש אחר היעד הבא אינו יודע שובע. דובאי נהפכה בשבועות האחרונים לדוגמה הבולטת ביותר לצורך המיידי להכיר את היעד הבא. זה שכולם מדברים עליו. כולם רוצים לומר שהיו בו (לאו ביקרתי עדיין בדובאי כך שאיני יודע אם הם צודקים או טועים). הגל הזה, כמו כל טרנד, הוא כמובן מגוחך. אפשר לחשוב על המון מקומות שלא משכו עשרות אלפים בפרק זמן קצרצר והם כנראה לא פחות מעניינים. העניין הוא חברתי ולא גאוגרפי. יחד עם זאת בכל פעם שרשימת יעדים שפתוחים בפנינו, הישראלים, מתארכת אפשר לשמוח על כך. עשרות שנים לא נסענו למזרח אירופה, או לסין. היום היעדים האלה מובנים מאליהם. בקרוב גם דובאי תהפוך כזו ואז אפשר יהיה לבחון עד כמה היעד מעניין.

משה גלעד

משה גלעד

כתב טיולים ותיירות

giladmo@netvision.net.il

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ